Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Miasto Lublin: „Za około 30 dni powinna zakończyć się budowa mostu na ul. Żeglarskiej” (zdjęcia)

Miasto Lublin zapowiada, że za około 30 dni powinna zakończyć się budowa nowego mostu w ciągu ul. Żeglarskiej. Zanim jednak obiekt będzie w pełni gotowy musi przejść próby obciążeniowe. W najbliższych dniach, drogowcy przy pomocy samochodów ciężarowych sprawdzą stabilność i wytrzymałość nowej przeprawy nad Bystrzycą.

45 komentarzy

 1. Znowu klamki nie ma w drzwiach

 2. Skoro już się wydaje tyle kasy to można był zrobić po dwa pacy, ale co ja tam wiem. Wszystkiego nie da się kupić za resztę zapłacisz pieniędzmi podatników.

 3. kronikidewelorozwoju

  Był już most łukowy, teraz wiszący, to może w następnej kolejności walnąć zwodzony? A wszystko to nad ciekiem szerokości 5 m, żeby Dewelo-Neron miał dobre tło do foto-opa P0dczas przecinania wstęgi.

  • Na zwodzony to sobie popatrz na przekopie dla kajaków. Przekop mierzei też już miał być oddany. I końca robót nie widać. I cena jakby wzrosła, tak z 500 milionów.

 4. Śnięty Mikołaj

  a na krzyżówkę z osmolicką / zemborzycką będą światła? czy jak zwykle trzeba bedzie się wbijać?

 5. Dziwnie, niesymetrycznie wyglądają te pylony tylko z jednej strony.

 6. ten most pokazuje ze mamy do czynienia z osoba chora psychicznie ktora w niewlasciwy sposob wydaje nasze pieniadze szalom

 7. Ludzie, zamiast sie cieszyć, że powstalo coś nowego, że macie nowy most, to ziejecie jadem i nienawiścią do wszystkich i do wszystkiego. Ja nigdy nie zainwestuję w województwie lubelskim. Ta zawiśc i tępota umysłowa, mam nadzieję, że nie wszystkich ludzi na lubelszczyźnie przeraża mnie.

 8. Gdzie po to dno (cyt.).

 9. Do redakcji, czy wykonawca płaci kary umówne? Czy jak zawsze aneks do umowy był? Czyli wygrywa natjańszy, ktory okazuje się najdroższym z najdłuzszym terminem?

Z kraju

Sport