Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Miała wrócić do domu, ślad po niej zaginął. Gdzie jest 45-latka?

Policjanci z terenu powiatu łukowskiego poszukują Jadwigi Sandomierskiej. 45-latka w sobotę popołudniu wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do mieszkania, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Najbliżsi kobiety, zaniepokojeni jego przedłużającą się nieobecnością o pomoc w odnalezieniu zaginionej poprosili policjantów.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 45-latka w sobotę po południu wyszła ze swojego domu i udała się do Stoczka Łukowskiego, gdzie spotkała się z córką i synem. Później kobieta miała udać się do domu, jednak już nie wróciła do swojego mieszkania.

Od tamtej pory 45-latka nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu ze swoją rodziną. Najbliżsi zaniepokojeni jej przedłużającą się nieobecnością o pomoc w odnalezieniu zaginionej poprosili policjantów. Poszukiwana 45-latka jest średniej budowy ciała, ma około 167 cm wzrostu, ma czarne krótkie włosy. W dniu zaginięcia ubrana była czarne spodnie, granatową bluzkę typu tunika oraz klapki.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanej bądź miały w ostatnim czasie kontakt z zaginioną, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie pod numerem telefonu 47 814 72 10 lub 112, ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

Miała wrócić do domu, ślad po niej zaginął. Gdzie jest 45-latka?

fot. Policja Łuków

Dodaj komentarz

Z kraju