Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Miała niemal 2 promile, prowadziła wózek z dzieckiem

Minionej nocy parczewscy policjanci zatrzymali nietrzeźwą kobietę z dzieckiem. 26-latka miała niemal 2 promile alkoholu, wkrótce stanie przed sądem.

Zdarzenie miało miejsce w Parczewie ubiegłej nocy. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że jedną z ulic idzie nietrzeźwa kobieta mająca pod opieką małe dziecko. Z relacji świadków wynikało, że kobieta zataczała się prowadząc wózek.

Na miejscu interweniował patrol, który przebadał kobietę alkomatem. Jak się okazało 26-latka miała w organizmie niemal 2 promile alkoholu. Kobieta tłumaczyła, że zostawiła dziecko pod opieką rodziny, a sama poszła na dyskotekę. Wracając do domu, stwierdziła, że czuje się na tyle dobrze, że zabierze je z powrotem.

Mieszkanka gminy Parczew trafiła na komendę, maluch zaś pod opiekę babci. Wkrótce zachowanie kobiety oceni sąd rodzinny, który zadecyduje o jej dalszych losach.

(fot. Policja)

21 komentarzy

 1. Dostanie zakaz prowadzenia wózka?

 2. Powinni jej p*******ę zaszyć , by patologia się nie rozmnaźała.

  • Zgadzam się,cos w ostatnich 4 latach dużo przypadków mamuś,które piją,no ja to obrońcy dojnej zmiany powiedzą teraz mają za co.

 3. „Zostawiła u rodziny sama poszła na dyskoteke”
  To o ktorej ona z dyskoteki wracala? Skoro dziecko bylo pod opieka rodziny ,kto jej oddal malucha widząc w jakim jest stanie.

 4. Szczęście w nieszczęściu , że nie pochodzi z Lublina np. z Czwartku !

 5. Straci prawko hihi

 6. pis rozpija PL przez 500 +

  • ty za po już chodziłeś napruty po ośmiorniczkach, ale się skończyło i ból.

   • do biedronki i kup w końcu ośmiorniczki przecież teraz macie za co 500 ,300 ,osmiorniczka plus też powinna być ?bo nadal jesteście niezaradni i nie umiecie gospodarować państwowymi pieniędzmi

    • i pobiegłem, kupiłem, zjadłem ze smakiem już zapominając o szczawiu i mam twoją zaradność w d…ie, a tobie szkoda że nie tylko ty żresz frykasy siedząc przy korycie nadenty wykształciuchu!

     • i dobrze że zeżarłeś,nie widziałeś pewnie że tam są,żrę za swoje i wykształciłem się za swoje,a to już nie moja wina że na wykształcenie wam nie dali nieroby

     • Za państwowe i układom dur..u komuna cię wykształciła, co widać i czuć.

  • Nieee. Ta akurat pije za wyłudzony VAT bo wie że ją rozpracowali I pójdzie siedzieć.

  • Tobie i 500+ nie trzeba. Sądząc po twoim wpisie dykta i płyn Borygo dawno zrobiły swoje.

 7. sterylizować patologię zeby się nie rozmnażała

  Widział ktoś „porządne „dziecko kótre wychowalo się w „patologi ” ? nie widział i nie zobaczy ….to jest dziedziczne czy się komuś podoba czy nie …. i nie ma opcji żeby takie dzieci wyrosły na porzadnych ludzi …oczywiscie jak zawsze zdarzają się wyjatki …ale to jest jeden przypadek na setki

 8. Zaśpiewajmy razem:
  „Matka noce całe
  lubi tańczyć, pić,
  bo ma dziecko małe
  ma dla kogo żyć” 😉

  A tak na poważnie to patologia…