Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Miał zakaz prowadzenia pojazdów, doprowadził do zderzenia i uciekł

Jedna osoba trafiła do szpitala po zdarzeniu osobówki i motoroweru w Majdanie Modliborskim. Kierujący motorowerem nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z osobówką. Oboje kierujący byli trzeźwi. Motorowerzysta miał zakaz prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 13.00 w miejscowości Majdan Modliborski w powiecie janowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdów osobowego i motoroweru.

Jak ustalili policjanci kierujący motorowerem 33-latek wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa kierującej pojazdem osobowym marki Suzuki. W wyniku tego doszło do zderzania obu pojazdów.

33-latek po zdarzeniu oddalił się z miejsca, policjanci odnaleźli w sąsiedniej miejscowości. Motorowerzysta z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Janowie Lubelskim. Kierującej osobówką nic się nie stało.

Jak ustalili policjanci oboje kierujący byli trzeźwi. Jak się okazało kierujący motorowerem miał zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. Wkrótce sprawą tego zdarzenia zajmie się sąd.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

6 komentarzy

  1. Miał zakaz i prowadził? Jak to możliwe?

  2. No i co z tego, że zajmie się nim sąd? Dostanie kolejną grzywnę,? A potem kolejną i kolejną aż kogoś zabije na drodze? Myślę, że bardziej skuteczny byłby areszt, chociaż na dwa tygodnie lub prace spoleczne, ale skutecznie wyegzekwowane

  3. mial zakaz ale trzezwy czyli cos tam kojarzył prawo bo nie pijany

  4. dajcie mu kolejny zakaz i mobilny ołtarz do komplety mato..ły

  5. TAM W TYCH STRONACH POLICJA.
    Powinna się skupić na przestępczości na wsiach..W powiecie na prowincji. Policja W JANOWIE działa dobrze. Ale na prowincji jest dużo pracy. I panowie skrecajac w prawo lub lewo włącza się kierunkowskaz! Nato również Policja musi zwracać uwagę. Szczególnie w Janowie. Tam policja powinna zwrócić na to uwagę. Wieśniacy z tamtych stron mają w tyle prawo. Ale do czasu.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo