Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Potrącenie na przejściu. Poszkodowany pieszy trafił do szpitala

Wczoraj po południu w Chełmie doszło do wypadku na jednym z przejść dla pieszych. Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło w środę na ul. Strażackiej w Chełmie. Służby ratunkowe po południu otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszego na przejściu dla pieszych. Na miejscu interweniowała policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu osobowego marki Renault potrącił 45-letniego mężczyznę znajdującego się na przejściu. Poszkodowany pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Mężczyzna doznał m.in. złamania.

Mundurowi ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Kierującemu osobówką 48-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy. Obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

(fot. Chełm na Sygnale\nadesłane)

10 komentarzy

 1. Kolejna próba samobójcza.

 2. Cóż pieszy ma pierwszeństwo po co ma uważać. Przecież może pchać się pod rozpędzony pojazd.

  • Ty przez Bug czy na oklep kozą przybyłeś?

  • 1. Bo na przejazdach kolejowych (na którym kierujący pierwszeństwa nie ma) to wypadki nigdy się nie zdarzają. Przecież wystarczy tylko poczekać, aż pociąg przejedzie.
   2. Co rozpędzony pojazd robi przed PdP? Zamiast wymyślać swoje teorie, wystarczy stosować się do przepisów.

 3. 3. Skoro pewnego ronda nie widzicie, to pieszego tym bardziej.

 4. Napiszą mu na nagrobku że miał pierwszeństwo na pasach
  Pchają się prosto pod koła
  Rowerzyści nie lepsi jadą na oślep

  • Zdejmij klapki z oczu i dodaj jeszcze coś o kierujących balszankami … ot tak dla równowagi.

 5. 45 lat a nadal cielę… nie rozumiem jak nie będąc niedołężnym czy niepełnosprawnym można dać się potrącić na przejściu… o przepisach nie chce mi się dyskutować bo uważam je za bezdennie głupie i mamy jakie mamy. Problemem jest bezmyślność pieszych.

Dodaj komentarz

Z kraju