690 680 960

Mężczyzna wypadł z okna szpitala w Lublinie. Nie przeżył

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który dzisiaj po południu wypadł z okna szpitala przy ul. Jaczewskiego. Zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 17:30. Jak poinformowali nas nasi czytelnicy, z jednego z okien Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Szpitala Klinicznego przy ul. Jaczewskiego w Lublinie wypadł mężczyzna.

Na miejscu interweniowali ratownicy medyczni oraz policja. Niestety obrażenia jakich doznał poszkodowany w wyniku upadku sprawiły, że nie udało się uratować jego życia. Zmarł na miejscu zdarzenia.

Z naszych ustaleń wynika, że ofiarą jest 42-latek. Wypadł on z okna znajdującego się na trzecim piętrze szpitala oddziału gastrologii. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają wszystkie okoliczności oraz przyczyny tego zdarzenia.

Mężczyzna wypadł z okna szpitala w Lublinie. Nie przeżył
(fot. lublin112)

17 komentarzy

  1. lublin112 nie można blokować komentarzy pod artykułem? ? Po jaką cholerę takie marginesy społeczne mają tu swoje wypociny pisać? Przecież to czytają również bliscy ofiar! Nie można wrzucić artykułu bez możliwości jego komentowania? ?? Komu to do cholery potrzebne? ? Może czas się zastanowić? Droga redakcjo. A co jeśli rodzina sobie nie życzy takiego artykułu ???? Jak już go udostepniliscie to blokować komentarze!

  2. piszta co chceta obowiązuje wolność słowa i dowolność myśli nikt nie ma prawa usuwać mojej twórczości , tu nie jest Białoruś

  3. to przeklęty szpital

  4. To prawda, każdy może korzystać z tzw. Wolności słowa, ale niestety tylko mądrzy i jak się okazuje chociażby pod tym artykułem nieliczni wiedzą co jak, gdzie i kiedy można powiedzieć czy napisać. Wstyd za tę wręcz prawie nie obecna już dziś ilość kultury

  5. Chwila bycia śmiesznym widać jest ważniejsza niż tragedia… Szukajcie atencji gdzie indziej.

Kursy walut

  • USD 4.4012zł 0.87%
  • GBP 5.3195zł 0.02%
  • EUR 4.6147zł 0.12%
  • CHF 4.7848zł -0.04%

Polub nas