Mężczyzna wypadł z okna szpitala w Lublinie. Nie przeżył

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który dzisiaj po południu wypadł z okna szpitala przy ul. Jaczewskiego. Zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 17:30. Jak poinformowali nas nasi czytelnicy, z jednego z okien Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Szpitala Klinicznego przy ul. Jaczewskiego w Lublinie wypadł mężczyzna.

Na miejscu interweniowali ratownicy medyczni oraz policja. Niestety obrażenia jakich doznał poszkodowany w wyniku upadku sprawiły, że nie udało się uratować jego życia. Zmarł na miejscu zdarzenia.

Z naszych ustaleń wynika, że ofiarą jest 42-latek. Wypadł on z okna znajdującego się na trzecim piętrze szpitala oddziału gastrologii. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają wszystkie okoliczności oraz przyczyny tego zdarzenia.


(fot. lublin112)

Zobacz również

17 komentarzy

  1. lublin112 nie można blokować komentarzy pod artykułem? ? Po jaką cholerę takie marginesy społeczne mają tu swoje wypociny pisać? Przecież to czytają również bliscy ofiar! Nie można wrzucić artykułu bez możliwości jego komentowania? ?? Komu to do cholery potrzebne? ? Może czas się zastanowić? Droga redakcjo. A co jeśli rodzina sobie nie życzy takiego artykułu ???? Jak już go udostepniliscie to blokować komentarze!

  2. piszta co chceta obowiązuje wolność słowa i dowolność myśli nikt nie ma prawa usuwać mojej twórczości , tu nie jest Białoruś

  3. to przeklęty szpital

  4. To prawda, każdy może korzystać z tzw. Wolności słowa, ale niestety tylko mądrzy i jak się okazuje chociażby pod tym artykułem nieliczni wiedzą co jak, gdzie i kiedy można powiedzieć czy napisać. Wstyd za tę wręcz prawie nie obecna już dziś ilość kultury

  5. Chwila bycia śmiesznym widać jest ważniejsza niż tragedia… Szukajcie atencji gdzie indziej.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska