690 680 960

Mężczyzna trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała i zmarł. Cztery osoby zatrzymane

Policjanci z Włodawy zatrzymali czterech mężczyzn, którzy mogli mieć związek ze śmiercią 33-latka. Mężczyzna trafił do szpitala z obrażeniami ciała, a następnie zmarł. Prokurator przedstawił jednemu z zatrzymanych, zarzut uszkodzenia ciała oraz zastosował wobec niego policyjny dozór.

W miniony czwartek policjanci z Włodawy otrzymali zgłoszenie od lekarza, z którego wynikało, że do szpitala trafił pacjent z poważnymi obrażeniami ciała, a następnie zmarł.

Mundurowi ustalili, że zmarły to 33-latek z Włodawy. Z uwagi na okoliczności śmierci policjanci przeprowadzili czynności procesowe w tej sprawie i zatrzymali 4 mężczyzn w wieku od 28 do 38 lat – mieszkańców Włodawy, którzy mieli wspólnie z 33-latkiem spożywać wcześniej alkohol. Prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo. 2 zatrzymanych po wykonanych czynnościach zostało zwolnionych.

Policjanci doprowadzili 38-latka do Prokuratury Rejonowej we Włodawie, gdzie został przedstawiony mu zarzut uszkodzenia ciała. Prokuratur zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, mężczyzna jest między innymi zobowiązany do zgłaszania się na komendzie kilka razy w tygodniu. Przestępstwo uszkodzenia ciała jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Natomiast inny z zatrzymanych, 35-letni włodawianin, mimo że nie usłyszał zarzutów w tej sprawie to okazał się osobą poszukiwaną dwoma nakazami i miał do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze ponad pól roku. Z policyjnego aresztu trafi więc do Zakładu Karnego zgodnie z zasądzoną karą.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Można śmiało powiedzieć że ta śmierć była niepotrzebna i społeczeństwo poniosło niepowetowaną stratę

  • Dyrdymałko 112 (słownie: sto dwunasty)

   Masz rację, bowiem wydatnie spadła sprzedaż alkoholu, przez co ceny na alkohol poszybowały w górę, żeby wyrównać wpływy do państwowej kasy z tytułu „polskich znaków akcyzy skarbowej”.

  • Nie wiadomo może to równi sobie spożywali własnie alkohol, no bo jak sądzisz że w takim przedziale wiekowym to młody Pan Magister lub Inżynier pił za garażami wódeczkę bo chyba nie.

   • sądzisz że trzy litery przed nazwiskiem decydują o wartości człowieka. Wiecej pożytku ze sprzątacza niż z magistra po wsgg. zas flaszeczka w garażu ma swoisty urok, kwestia towarzystwa.

 2. Studętkom jezdem to se wiem, że...

  Mężczyzna trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała i zmarł – za szybko wieziono go do szpitala, a mówiło sie: „10 wolniej”.
  Obeszłoby sie bez tego pośrednictwa i byłoby już po pogrzebie.

 3. Same patole
  Żal i przykro mieć takich w społeczeństwie

 4. PO Co utrzymywać przy życiu chwasty ?zamiast organizować im darmowe żarcie ,schroniska czy inne ogrzewalnie ,dać im dostęp do dużych ilości jakiegoś odpadu produkcyjnego zawierającego alkohol zamknąć gdzieś żeby sie nie szwędali po okolicy i niech sobie spożywają do woli . problem patologi i alkoholików sam sie rozwiąże i to nie wielkim kosztem

  • Pan Anioł Cieć z Alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji

   Sporo alkoholu zatrzymuje sie na granicy, ale zamiast dać go takim potrzebującym, normalnie go niszczą.
   przynajmniej elektorat jedynie słusznej partii by sie powiększył.
   Z czystej wdzięczności. 😆

 5. włodawska patologia w akcji

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas