690 680 960

Mężczyzna leżał na schodach przy sklepie. Kiedy pojawili się policjanci wstał twierdząc, że nic mu nie jest

Wczoraj wieczorem w rejonie jednego ze sklepów przy ul. Samsonowicza przechodzące osoby natknęły się na mężczyznę leżącego na schodach. Na miejscu interweniowała policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w rejonie jednego ze sklepów przy ul. Samsonowicza w Lublinie. Przechodzące osoby natknęły się na leżącego na schodach mężczyznę. O wszystkim zostały powiadomione służb ratunkowe.

Policjanci, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce, okryli mężczyznę folią termiczną i pilnowali, aby ten nie ruszał się ze względu na podejrzenie urazu podczas upadku. W trakcie oczekiwania na przyjazd zespołu ratownictwa medycznego, mężczyzna wstał i powiedział, że chce iść do domu. Jak się okazało, był on pod znacznym wpływem alkoholu.

Mundurowi oczekiwali na przyjazd medyków, aby ci przebadali mężczyznę. Jednak ten twierdził, że nic mu nie jest i chce iść do domu. W końcu policjanci pomogli mężczyźnie dotrzeć do miejsca zamieszkania. Na szczęście nie ucierpiał on podczas upadku.

(fot. nadesłane Piotr)

14 komentarzy

  1. Na taką pijaną mendę wezwana policja i karetka a 20 latka w Poznaniu nieprzytomna z płaczącą obok 10 letnią dziewczynką i nikt nie zareagował. SZOK

Kursy walut

  • USD 4.1903zł -1.17%
  • GBP 5.2543zł -0.31%
  • EUR 4.5148zł -0.36%
  • CHF 4.6332zł -0.52%

Polub nas