Mężczyzna leżał na schodach przy sklepie. Kiedy pojawili się policjanci wstał twierdząc, że nic mu nie jest

Wczoraj wieczorem w rejonie jednego ze sklepów przy ul. Samsonowicza przechodzące osoby natknęły się na mężczyznę leżącego na schodach. Na miejscu interweniowała policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w rejonie jednego ze sklepów przy ul. Samsonowicza w Lublinie. Przechodzące osoby natknęły się na leżącego na schodach mężczyznę. O wszystkim zostały powiadomione służb ratunkowe.

Policjanci, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce, okryli mężczyznę folią termiczną i pilnowali, aby ten nie ruszał się ze względu na podejrzenie urazu podczas upadku. W trakcie oczekiwania na przyjazd zespołu ratownictwa medycznego, mężczyzna wstał i powiedział, że chce iść do domu. Jak się okazało, był on pod znacznym wpływem alkoholu.

Mundurowi oczekiwali na przyjazd medyków, aby ci przebadali mężczyznę. Jednak ten twierdził, że nic mu nie jest i chce iść do domu. W końcu policjanci pomogli mężczyźnie dotrzeć do miejsca zamieszkania. Na szczęście nie ucierpiał on podczas upadku.

(fot. nadesłane Piotr)

Zobacz również

14 komentarzy

  1. Na taką pijaną mendę wezwana policja i karetka a 20 latka w Poznaniu nieprzytomna z płaczącą obok 10 letnią dziewczynką i nikt nie zareagował. SZOK

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Kiermasz rękodzieła Klubu Twórców Ludowych w Puławach
Kiermasz Produktów Regionalnych w Janowie Lubelskim
Festiwal Folkloru w Janowie Lubelskim
Najbardziej kolorowa impreza zawita do Lubartowa
W Biłgoraju odbędzie się Zlot Kapel Podwórkowych