Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Mer Lwowa o protestujących rolnikach na granicy: „Prorosyjscy prowokatorzy”

W całym kraju od minionego piątku trwają rolnicze protesty. Manifestujący blokują również przejścia graniczne z Ukrainą. Na to, co dzieje się na granicy polsko-ukraińskiej, zareagował mer Lwowa nazywając polskich rolników „prorosyjskimi prowokatorami”.

45 komentarzy

 1. Myślę że za chwilę będziemy mieli spory problem z tymi ruskimi potomkami… Zawsze twierdzili że oni są braćmi z ruskimi to niech im sprzedają swoje zborze i te inne dobrodziejstwa… A o urkach to trzeba pamiętać jak traktowali Polaków w czasie wojny a teraz panoszą się drogimi samochodami zamiast bronić swojej ojczyzny… Może czas deportować tych…

  • Nie masz nic mądrego do powiedzenia. Jak traktowali, jak traktowali ? Ktoś ze współczesnych kogoś traktował w czasie drugiej wojny światowej? Zamrożony zazdrośniku bez samochodu, zarób i sobie kup.

   • wystarczy, że to potomkowie krew z krwi w oczach łzyy…

   • Tu nie chodzi o zazdrość tylko sposób bycia i zachowanie owych gości ze wschodu. Nikt uczciwie pracujący tam nie ma takiej fury i kasy na życie. Tylko kombinatorzy wszelakiej maści.

 2. Panie Merze Lwowa Szanowny! Szczucie Putinem po tym wszystkim co Polska i Polacy dla Was zrobili po tym, jak ten Putin najechał Wasz kraj, jest absolutnym skandalem.

  Komentarz ten jest nie tylko haniebny, ale też kretyński, bo rolnicy protestują nie tylko w Polsce, ale W CAŁEJ EUROPIE. Np. we Francji opryskali gnojówką ambasadę Ukrainy w Paryżu.

 3. Panie Sadowy, nie zapędzałbym się bo Pański majątek też jest podejrzanie duży w stosunku do zarobków jako mera i każdy mieszkaniec Lwowa o tym wie. Wszyscy też wiemy że to zboże wielkich koncernów, a nie małych rolników i jedyne co daje to Ukrainie to trochę pracy, a całe zyski idą za granice UA. Faktem jest to że do czego doszło jest skandalem i dziwię się że UE i obecny rząd nie zrobił z tym wszystkim jeszcze porządku.

 4. A co to jest ten telegram…?

 5. odczepcie sie od rolnikow do milicji pisze bo teraz taka macie funkcje,ROLNICY MAJA RACJE A WY MIEPRZESZKADZAJCIE JAK NIE POMAGACIE

 6. kliczko nie zajmie sie korupcjo w ukrainie

 7. a ja jako leibe dalej was rozgrywam głupie goje tego nam dobra dobra mowić czeba

Dodaj komentarz

Z kraju