690 680 960

Matka z córką po potrąceniu wpadły do rowu, kierujący fordem odjechał. W chwili zatrzymania był pijany

Wjechał fordem w dwie pisze i uciekł z miejsca wypadku. 49-latek w chwili zatrzymania był pijany. Wkrótce za swoje postępowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16:30 w miejscowości Machnów Nowy w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu dwóch osób.

Na miejscu policjanci ustalili, że dwie kobiety poruszały się lewą stroną drogi, kiedy nagle z naprzeciwka z dużą prędkością nadjechał pojazd osobowy marki Ford. Na łuku drogi kierujący stracił panowanie nad pojazdem i swoim prawym lusterkiem zaczepił o piesze. Siła uderzenia była na tyle duża, że lusterko z pojazdu zostało urwane, a matka z córka wpadły do rowu.

Mężczyzna wysiadł z forda, spojrzał w stronę kobiet i odjechał w kierunku miejscowości Wierzbica. Wówczas jedna z kobiet rozpoznała sprawcę potrącenia. Poszkodowane, 49 i 25-latka, z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Policjanci odnaleźli uszkodzony pojazd, który był porzucony za budynkami w miejscowości Wierzbica. Nieopodal znajdował się również sprawca zdarzenia, który swoją ucieczkę tłumaczył tym, że „chwilowo spanikował”. Jak się jednak okazało, powodem ucieczki był stan nietrzeźwości mężczyzny, miał on blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie i nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 49-latek odpowie przed sądem.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

16 komentarzy

 1. Przecież z takimi odrzutami społecznymi powinna być krótka piłka. Tymczasem sądy robią z siebie instytucję która potrafi tylko pogrozić palcem.

 2. Ten samochód ma już więcej kolizji na koncie.

 3. W opisie zdarzenia brak informacji co do miejsca potrącenia: jezdnia, pobocze.
  Jeżeli jezdnia to piesze winny ustąpić miejsca pojazdowi, zaś kierujący pojazdem poczekać aż na jezdni zrobi się miejsce do kontynuowania jazdy, czyli ominięcie pieszych w bezpiecznej odległości.

 4. Brak informacji o stanie oświetlenia pojazdu. Czy tylko rowery są zobowiązane do poruszania się z wymaganym oświetleniem?

 5. Jakie trzy osoby to skomentowały????? Przecieź tego *** są dwa wpisy.

  • I nawet już jakiś *** uczulony na przepisy drogowe się zdążył odezwać. Oczywiście nie w temacie, lecz na temat innych komentujących.

  • Nie martw się. Więcej nie będę pisał. W takich sprawach (pijany kierowca) opinia jest raczej zgodna i nie muszę spierać się na forum sam kontra reszta świata.

  • Do dwóch zliczyłeś dobrze. Ale zauważyłem, że przy 3. pojawiły się już problemy z liczeniem.
   Zdalna edukacja na poziomie podstawowym to jest zły pomysł.

   • Ale nie martw się. Nie każdy musi mieć nawet podstawowe. Można żyć bez żadnego wykształcenia.

    • Proszę aby Pan („Frano”) nie potraktował mojej uwagi w kategoriach hejtu, ale obserwując Pana aktywność myślę, że potrzebuje Pan pomocy psychiatry (nie musi Pan mieć skierowania).

 6. idziesz z torbami pijany bandyto

  • Dostanie 2 tysiące grzywny, zawiasy i po 500 złotych odszkodowania zapłaci poszkodowanym, bo nic im się nie stało. Z tego wszystkie pójdzie (właściwie pojedzie) się upić po raz kolejny. Nie martw się. Jeżeli się kogoś nie zabije samochodem, po pijaku to niemal nie ponosi się kary.

 7. Apostazy Pierdółko Pierwszy (i ostatni)

  Czyja to wina, bo żem sie już pogubił: Tuska, Kaczyńskiego, cza wręcz całego piS’u ??? 😆

 8. Wypada te „pisze” poprawić.

 9. pijusy rzondzom w pisdogrodzie !

 10. Como se llamo esto i am from SPAIN

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas