Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

77-latek wypadł z okna szpitala w Zamościu. Mężczyzna nie żyje

Wczoraj z okna szpitala w Zamościu wypadł mężczyzna. W wyniku odniesionych obrażeń 77-latek zmarł. Trwa prokuratorskie śledztwo mające na celu wyjaśnienie okoliczności jego śmierci.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w szpitalu w Zamościu. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o tym, że mężczyzna wypadł ze szpitalnego okna.

Na miejscu policjanci ustalili, że 77-letni mieszkaniec gminy Skierbieszów wypadł z okna znajdującego się na drugim piętrze budynku. Mężczyzna natychmiast został przetransportowany na oddział intensywnej terapii. Niestety pomimo natychmiast udzielonej mu pomocy medycznej 77-latek zmarł.

Policjanci na miejscu zdarzenia prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań. Prowadzone postępowanie wyjaśnij okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

  1. Który szpital papieski czy na Peowiakow i jaki oddział?

  2. Macie skutku waszego covidu, brak opieki na oddziałach oraz możliwości kontaktu z bliskimi robi swoje , nie każdy senior ma dostęp do telefonu …

  3. Covid!
    Covid jak ch..!

  4. Nie da rady wypaść z okna. Tego uniemożliwiają normy budowlane. Można wyskoczyć z okna, lub być wyrzuconym z okna, ale w pierwszym przypadku to samobójstwo, w drugim to zabójstwo.

  5. Pandemia wypadających z okien !. Lekarstwo-zamurować wszędzie wszystkie okna !!.

  6. gorsiodpolityków

    to co od roku odwala służba zdrowia, to sybir dla nich do akt łaski! W legnicy w covidowym szpitalu jest wakat, nie ma chętnego do pracy za ponad 50 tys. miesięcznie! Nic dziwnego skoro normą jest 80 do ponad 100 za miesiąc. Pandemio trwaj! obsady karetek mają z dodatkami po 10tys. mies. Lekarz z teleporad za dyżur przy telefonie ponad 7 tys za dyżur.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo