Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Marznące opady dały się we znaki mieszkańcom regionu (wideo)

Dzisiejsze marznące opady deszczu dały się we znaki mieszkańcom regionu. Kilkadziesiąt uszkodzonych pojazdów, jeden tragiczny wypadek i urazy od upadków na śliskiej nawierzchni – to obraz sobotniego przedpołudnia na drogach i chodnikach województwa lubelskiego.

52 komentarze

 1. Czy operator kamery, który ewidentnie siedział w samochodzie i czekał na okazję, powiadomił chociażby Luxmed, bo głownie wjeżdżają tam ich klienci, żeby posypali wjazd, albo go zamknęli?

 2. Ale volvo na cztery dało radę!

 3. Jak nie można ruszyć na lodzie należy nasikać pod koło.

 4. Kilkadziesiąt uszkodzonych pojazdów, jeden tragiczny wypadek i urazy od upadków na śliskiej nawierzchni – dla wielu ludzi oznacza to, żniwa !!!

 5. w jakim kraju zyjemy ?

  Ciekawe czemu prokurator nie przedstawia zarzutów tym którzy są odpowiedzialni za zimowe utrzymanie dróg ,i narazili na grożbę utraty życia i zdrowia uzytkowników dróg …..przecież tu przyczyna i skutki są tak ewidentne że bardzij się nie da …dzień wczesniej bylo trąbione ze takie oblodzenie moze wystąpić ….odpowiedz na pytanie ,jest prosta ,bo to chory kraj i chore przepisy ….tu się sciga np.ludzi którzy nie splacają „dlugów ” ,bo zostali oszukani przez naciągaczy oszustów ,albo sciga się wynajmujacych mieszkanie ,chcących siłą wywalić ze swojego domu ,zlodzieja ktory wynajał mieszkanie i nie płaci …takie mamy chore „prawo ” w tym kraju ….

 6. Spółdzielnia Czechów też nie przygotowała chodników ani schodów . Niestety cierpię bo sama spadłam z schodów mimo że uważałam 🙁

 7. Ciekawe ilu z nich miało zimówki. Tyle się mówi o przygotowaniu drogowców do zimy a co drugi kierowca dzisiaj na pewno nie miał opon zimowych więc o czym mowa o jakiej odpowiedzialności. Trzeba samemu zadbać o wlasne bezpieczeństwo. W rejonach podgórskich pewnie się śmieją leżąc na podłodze z takich warunków.

 8. Przejechałem dziś 350 km Lublin Włodawa Chełm Zamość Krasnystaw Lublin. Drogi bez problemu. Skąd Wy bierzecie takie info?

 9. Zimówki powinny byc obowiązkowe bo ja nie chce stać na światłach za jakąś lebioodą na letnich i czekać az ten łaskawie wyboksuje sie do przodu.

Wiadomości z info112