Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Makabryczne znalezisko w mieszkaniu. Zwłoki zamordowanego młodego mężczyzny leżały w worku (zdjęcia)

Brutalne zabójstwo w Lublinie. W jednym z mieszkań na Bronowicach znaleziono zwłoki 23-latka. Na ciele znajdowały się rany kłute zadane najprawdopodobniej nożem.

W sobotni wieczór policjanci zostali zaalarmowani o odkryciu zwłok młodego mężczyzny w mieszkaniu przy ul. Krańcowej w Lublinie. Jak ustaliliśmy, natrafił na nie ojciec 23-latka, który zaniepokojony brakiem kontaktu z nim, przyjechał do jego miejsca zamieszkania. Po wejściu do środka natrafił na ciało syna.

Od razu wiadomo było, iż 23-latek nie zmarł śmiercią naturalną. Miał rany kłute zadane najprawdopodobniej nożem. Ciało zostało umieszczone w foliowym worku i wciśnięte pod łóżko.

Przez wiele godzin na miejscu pracowali policyjni technicy i prokurator. Zabezpieczane były ślady, a kryminalni przesłuchiwali sąsiadów oraz ustalali okoliczności śmierci mężczyzny. Niebawem policjanci ustalili, z kim ostatnio 23-latek miał kontakt. Okazał się nim jego rówieśnik z Chełma.

Następnego dnia mężczyzna został zatrzymany. Obecnie prowadzone są z nim czynności wyjaśniające. Dziś zaplanowana została również sekcja zwłok ofiary.

24 komentarze

  1. Patola nie tylko w starym budownictwie ,zasrane buraki w komentarzach ,bogaty też może być patologiczny nie kiedy nawet bardziej

Dodaj komentarz