Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie odbywa się Giełda Mieszkań. Wszystkie oferty deweloperów w jednym miejscu

Deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, biura nieruchomości, firmy projektujące i budujące domy, banki oraz instytucje finansowe. Wszystko w jednym miejscu i do dyspozycji dla przymierzających się do kupna mieszkania.

W sobotę w Lublinie rozpoczęła się Giełda Mieszkań. Jest to kolejna już edycja targów, które odbywają się dwa razy w ciągu roku. Każdy zainteresowany kupnem mieszkania lub budową swojego domu, znajdzie kompletny przegląd lubelskiego rynku nieruchomości. Wśród wystawców są wszyscy aktywni deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe czy też biura nieruchomości. Ofertę uzupełniają firmy zajmujące się projektowaniem i kompleksową budową domów a także instytucje finansujące tego typu inwestycje oraz banki.

Giełdę Mieszkań wyróżnia aktualność i komplementarność oferty jak również dostępność dla wszystkich klientów. Oprócz ofert wystawców można uzyskać bezpłatne konsultacje prawne i finansowe oraz wartościowe porady dotyczące zakupu nieruchomości. Z kolei mapa Lublina z zaznaczonymi inwestycjami deweloperskimi pozwala zapoznać się z miejscami, gdzie trwają budowy nowych mieszkań.

Warto przyjść również z dziećmi, na najmłodszych będzie czeka plac zabaw, na którym można zostawić swoje pociechy na czas zwiedzania giełdy. Oczywiście pod okiem wykwalifikowanych opiekunów. Targom towarzyszy blok wykładów m.in o zmianach w kredytach mieszkaniowych. Wydarzenie odbywa się jeszcze jutro w Galerii Gala przy ul. Fabrycznej. Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny.

Portal lublin112 jest patronem medialnym wydarzenia.

(fot. materiały organizatora)
2016-03-12 20:27:02

3 komentarze

  1. reklama chrzanowscy development…

  2. a na pierwszym planie Big City Broker 🙂 pozdrawiam Pana Sławka 🙂

  3. Cimcirymikiewiczówna

    Wstrzymam się takim publicznym przyznawaniem się do marzeń o własnym M, do następnej podwyżki rent i emerytur.
    Chyba, że wcześniej nasz Prawie święty Sejm uchwali dodatek +500 do emerytury.
    🙂

Z kraju