Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie odbędzie się Giełda Mieszkań. Wszystkie oferty deweloperów w jednym miejscu

Deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, biura nieruchomości, firmy projektujące i budujące domy, banki oraz instytucje finansowe. Wszystko w jednym miejscu i do dyspozycji dla przymierzających się do kupna mieszkania.

W sobotę w Lublinie rozpocznie się Giełda Mieszkań. Jest to kolejna już edycja targów, które odbywają się dwa razy w ciągu roku. Każdy zainteresowany kupnem mieszkania lub budową swojego domu, znajdzie tam kompletny przegląd lubelskiego rynku nieruchomości. Wśród wystawców będą wszyscy aktywni deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe czy też biura nieruchomości. Ofertę uzupełnią firmy zajmujące się projektowaniem i kompleksową budową domów a także instytucje finansujące tego typu inwestycje oraz banki.

Giełdę Mieszkań wyróżnia aktualność i komplementarność oferty jak również dostępność dla wszystkich klientów. Oprócz ofert wystawców można będzie uzyskać bezpłatne konsultacje prawne i finansowe oraz wartościowe porady dotyczące zakupu nieruchomości. Z kolei mapa Lublina z zaznaczonymi inwestycjami deweloperskimi pozwoli zapoznać się z miejscami, gdzie trwają budowy nowych mieszkań.

Warto przyjść również z dziećmi, na najmłodszych będzie czekać plac zabaw, na którym będzie można zostawić swoje pociechy na czas zwiedzania giełdy. Oczywiście pod okiem wykwalifikowanych opiekunów. Wydarzenie odbędzie się w Galerii Gala przy ulicy Fabrycznej w Lublinie w dniach 15 – 16 października 2016 r. Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny.

Portal lublin112 jest patronem medialnym wydarzenia.
W Lublinie odbędzie się Giełda Mieszkań. Wszystkie oferty deweloperów w jednym miejscu

(fot. lublin112, materiały organizatora)
2016-10-14 20:50:14

3 komentarze

  1. Aa giełdy kredytów hipotecznych nie będzie?

  2. „Warto przyjść również z dziećmi” – niech wiedzą, że zaciągnięte przez ich rodziców, na zakup mieszkania kredyty, po ich śmierci będą i one spłacać.

    • No powiem, że coś w tym jest…jedni przez dziesiątki lat będą spłacać klitkę a inni kupią kolejną na wynajem.

Z kraju