Lublin: Wiózł marihuanę z Holandii. Wpadł na krajowej 17

W minioną niedzielę lubelscy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Mełgiew. Mężczyzna przewoził w aucie marihuanę zakupioną w Holandii.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w niedzielę przed godziną 20 na drodze krajowej nr 17. Podczas kontroli i przeszukania auta marki Seat Ibiza mundurowi ujawnili i zabezpieczyli ponad 666 gramów marihuany.

Narkotyki schowane były w torbie termicznej znajdującej się na podłodze za siedzeniem kierowcy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, a pojazd zabezpieczony i odholowany na parking strzeżony.

Policjanci przeszukali mieszkanie 22-latka, gdzie także znaleźli i zabezpieczyli marihuanę. Mężczyzna oświadczył, że narkotyki kupił w Holandii.Przyznał się do przemytu i posiadania znacznych ilości narkotyków.

Mężczyzna na wniosek prokuratora został tymczasowo aresztowany przez sąd na okres trzech miesięcy. 22-latkowi za popełnione czyny grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

68-94056

68-94055

2016-10-05 13:41:26
(fot. Policja Lublin)

53 komentarze

  1. Jedna wielka dziecinada. Dalej siedzcie i robcie nagonke na chłopaka przez internet.kto tak robi ?no sory i wy mówicie o zasadach ?naprawdę nie docenialem tej patoligi z polanowki podziwiam zapał do pisania tych komentarzy i wybujala wyobraźnię niektórych z was .garstka ograniczenców 🙂
    „Tataulicy „”synulicy”ej serio ?Pawełek Kamilek zejdzcie z komputera 🙂

  2. Trzymaj sie Przemus tam w kryminale PDW PDW PDW DLA DOBRYCH LUDZI DO SZYBKIEGO ZOBACZENIA MORDO

  3. ten pieseł na ostatnim zdjęciu wygląda jakby częstował 😀

  4. SAME Przestrzeleńce na TYM 112 po UJ się Prujesz jeden z DRugim tu i sie pucujesz ! Jakieś Ulągi do zmywania plaży . P.S. Typ Miał Jaja Szacun …

  5. Dobry chłopaczyna, napewno nikogo nie sprzedal to jego pod… I tak wszyscy wiedza czyja to sprawka a karma wraca do wszystkich

  6. Ahhh wielka internetowa gangsterka, prawilniacy kur.wa od siedmiu bolesci. Wy sie nadajecie ale sprzedawac dopalacze na telefon takim samym prawilniakom jak wy sami, zamienniki fety i lecicie z tematem. Boze, terazniejsze „mlody koty” to jest jakas arcy lipa.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!