Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Pościg policji za pijanym kierowcą. W samochodzie było małe dziecko

Dzisiaj wieczorem na ulicach Lublina trwał policyjny pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli. Radiowozy ścigały go przez kilkanaście minut.

30 komentarzy

 1. mogli go zlapac jak wjezdzal za gorke na Plagego, , wyciagnac za ryj, jak zaryl sie w blocie, byli tuz za nim, wygramolil sie, pojechal dalej w miasto, cud ze obylo sie bez tragedii z udzialem tego ciapatego wariata!

 2. pewnie przyznać medale jeden pościg na rok , rozwiązać policję hihiih większość mądrych argumentów komentatorów udzielających się na forum

 3. hahaha a ja to widziałem wszystko jak policja chciała go zatrzymać do kontroli i zaczął uciekać przed nimi hahaha

 4. Łysych wytępili…… a teraz sami nie mogą dać sobie rady z tym ******….

 5. Ciapatego brudasa do swojego kraju wyslac! Cwaniacza strasznie. Mysla, ze sa u siebie i taki sam burdel robia. Swoja droga, to skad samochod mial?

 6. Idiotyzmów nie brakuje wszędzie. Ale mnie jedno zastanawia jak policja dopuściła że ten świr uciekał przez pół miasta. Pewnie nie była to bezpieczna powolna jazda. Uważam że policja się nie popisał w tym pościgu.

 7. Mam nadzieję, że media dokończą temat i poinformują, że wyrokiem sądu go deportowano, a fiacik został zlicytowany na pokrycie kosztów zniszczonego trawnika.

 8. Deportować brudasa !!!!!!!!!!!!

 9. Do najwięszych metropolii to Lublin nie należy. 4 skrzyżowania od Lotniczej i jesteś na Lipowej. Mnie tylko ciekawi gdzie On im zawinął jak jechał Wrońską i potem Wrońską spowrotem go gonili 😛 To przypadkiem nie jakiś brudas z Wrońskiej od uchodźców ? Może myślał ze to ruskie go gonili ? W tamtejszych krajach za taki numer do domu już by nie wrócił i ślad by po nim zaginął.

  Co ciekawe – ten dostawczak biały faktycznie za nim gonił. Zahaczył go gdzieś wcześniej ?

 10. Nie Brava, tylko Marea 😉

Z kraju

Sport