Lublin: Pijana kobieta ugryzła policjantkę w przedramię

Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy Policji odpowie 21-latka oraz jej o dwa lata starszy partner. Para podczas interwencji zachowywała się bardzo agresywnie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu na pętli autobusowej przy ulicy Paderewskiego w Lublinie. Kontrolerzy ZTM podczas własnej interwencji poprosili o pomoc patrol policji. Młodzi ludzie jechali autobusem bez biletów, odmówili też podania kontrolerom własnych danych osobowych. Oboje znajdowali się pod widocznym działaniem alkoholu.

-Policjanci podczas interwencji ustalili dane osobowe zatrzymanej pary. 21-letnia Ewelina H. z gminy Cyców oraz 23-letni Łukasz Sz. z Wrocławia, również podczas interwencji policjantów zachowywali się bardzo agresywnie. Wielokrotnie atakowali i znieważali interweniujących funkcjonariuszy. Nie chcieli podporządkowywać się wydawanym poleceniom. Do pomocy został wezwany drugi patrol i obie osoby zostały zatrzymane. Podczas transportu 21-latka uderzała głową w szybę samochodu. W pewnym momencie z zaskoczenia ugryzła w przedramię siedzącą obok niej policjantkę – informuje st. sierż. Kamil Gołębiowski z KWP Lublin.

Gdy osoby zostały dowiezione do komisariatu, 23-latek oświadczył, że jest nosicielem wirusa HIV i w związku z tym jego partnerka również może być zakażona.

-Zarówno zatrzymana 21-latka jak i ugryziona policjantka, zostały przewiezione do szpitala, gdzie poddano je badaniom. Jak się szczęśliwie okazało Ewelina H. nie była nosicielem wirusa HIV i nie mogła dalej zarazić mundurowej – dodaje st. sierż. Kamil Gołębiowski.

Oboje z zatrzymanych zostali poddani badaniu trzeźwości. Okazało się, że kobieta ma blisko 2 promile, a jej partner blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Teraz trzeźwieją w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Odpowiedzą za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy Policji, za co grozi do 3 lat więzienia.

2014-09-16 10:45:03
(fot. ilustracyjne lublin112.pl)

Zobacz również

4 komentarze

 1. wpier…konkretny i tej wywłoce i jej dowcipnemu koledze powinni koledzy policjantki zafundować bo tylko ona wie ile zdrowia zjadła przez ich idiotyczny żarcik zanim sie okazalo ze nie jest zakażona…

 2. „Gdy osoby zostały dowiezione do komisariatu, 21-latek oświadczył, że jest nosicielem wirusa HIV i w związku z tym jego partnerka również może być zakażona.”
  Niejasność chyba wam się wkradła 🙂 Co do sytuacji….Może dziewczyna była głodna 😀

  • żadnej niejasności nie ma 21 latek podczas aktu cielesnego z partnerką mógł ją zarazić -> Ciężko z logiką kolego….

 3. Jak Wysoki Sąd nie będzie zbyt pobłażliwy, to będzie to ostrzeżeniem dla podobnych awanturników, ale jak ich pogłaska po głupich główkach, przeprosi za zachowanie policjantów i jeszcze wypłaci nawiązkę to będzie to zachętą dla takich zachowań.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8065zł -0.72%
  • GBP 5.2513zł -0.41%
  • EUR 4.5552zł -0.16%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja