Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Pięć potrąceń jednego wieczoru

Wczoraj wieczorem na ulicach Lublina doszło do pięciu potrąceń. Poszkodowani trafili do szpitala.

W czwartek wieczorem na ulicach Lublina doszło do pięciu potrąceń pieszych. Zdarzenia miały miejsce na ul. Daszyńskiego, Akademickiej, Sowińskiego, Lubartowskiej i Diamentowej. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitala. Stan poszkodowanych nie zagraża życiu.

Policjanci ustalają dokładne szczegóły każdego ze zdarzeń.

2015-12-18 09:27:20
(fot. ilustr. lublin112.pl)

28 komentarzy

 1. Po pierwsze niewidoczni piesi wchodzący na ulice po zmroku, po drugie na Daszyńskiego debilni użytkownicy aut potrafią parkować na tym przejściu, gdzie doszło do potrącenia.

 2. Wina tylko i wyłącznie spacerowiczów. Ze szpitala powinni wychodzić z mandatami po 500 zł. Wchodzą jak święte krowy.

 3. trzeba to nagłaśniać w innych miejscach bo piesi często nie zdają sobie z tego sprawy co robią! Ja jak nie jeździłam autem to też zawsze myślałam, że kierowca mnie widzi. Trzeba nagłaśniać i edukować tych co nie mają prawa jazdy są przekonani że kierowca zawsze wszystko widzi i zawsze zdąży zahamować a przecież na mokrej nawierzchni nawet jak się jedzie 50/h to już się tak nie wyhamuje jak np. na suchej szosie…

 4. To przez głupią politykę, że „pieszy ma zawsze pierwszeństwo”. Pedalstwo. Poczeka te pół minuty. Zanim tona albo 1,3 się zatrzymają to może być za późno. Głupia polityka, powinno być, że pieszy ma czekać i tyle, aż będzie można przejść. Nie ma co dla lewackiej ideologii ryzykować życiem pieszych. To o Was chodzi piesi, więc nie hejtować 😉

  • Nie „hejtuje” ale dla Twojego dobra pedałku jednak może pamiętaj, że pieszy ma pierwszeństwo?

 5. Nie wiem w sumie co miały na celu nowe przepisy , ponieważ namacily one jedynie pieszym w głowach … Dowotem na to jest moja koleżanka . gdy szlysmy razem ja na przejsciu stanelam a ona wyparowala dosłownie parę metrów przed samochodem , gdy zapytalam ją dlaczego to zrobiła i czy nie widziała odpowiedziała ” ja na przejściu mam zawsze pierwszeństwo więc to samochody maja mi ustąpić , a nawet jak mnie walnie to on dostanie po du”ie a ja odszkodowanie … ” . tak więc myślę że nie jest jedyną osoba która tak myśli i stąd właśnie te wszystkie wypadki … Coś strasznego , dodam jeszcze tylko , że jestem kierowca i jestem świadoma jak sprawą wygląda zza kierownicy , ona natomiast nie . może stąd bierze się również takie podejście.

  • Cudowne myslenie kolezanki. Ten co ja potraci na przejsciu bedzie winny a ona dostanie odszkodowanie a jak ja tak trzepnie i zabije to glupia c..a nie wiezmie juz odszkodowania;)

  • Zapytaj się tej koleżanki czy będzie się cieszyć z odszkodowania w trumnie albo spędzając resztę życia na wózku.

  • Głupota ze strony koleżanki. Nigdy nie wie jak i w co dostanie. Może być lekko, a wózeczek będzie do końca życia. Ajak i śledzionka to do końca krótszego o 1/3 zycia 😀 kretynizm. Jak sa głupie przepisy to trzeba myśleć więcej a nie wparowywać na ulicę.

 6. Oj muszę Się zgodzić z Xxx, wydaje mi się że własnie jest spora liczba osób takich jak „koleżanka”… Nadmienię że jeżdze codzinnie przez Swoińskiego, i muszę przyznać że niestety jest tam dosyć słabe oświetlenie, tych pieszych trudno jest dostrzec….

 7. Jestem i pieszym i kierowcą. Po 1sze odblaski dla pieszych i zejście na ziemię, a nie myślenie o karpiu itd :p , po drugie ciut wolniej za kółkiem i zejście na ziemię, a nie myślenie o karpiu… 🙂

Z kraju