Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Łęczna: Wpadł bo myślał, że umówił się z 13-latką

Policjanci zatrzymali kolejnego mężczyznę, który za pośrednictwem portalu internetowego, usiłował umówić się z 13-latką. Proponował poddanie się tzw. innej czynności seksualnej.

Do zatrzymania mężczyzny doszło dzięki prowokacji dwóch 19-latków. Rozmawiali oni za pośrednictwem Internetu z 32-letnim mieszkańcem Łęcznej. Mężczyzna myślał, że umawia się na spotkanie z 13-latką. Twierdził, że ma 30 lat i proponował poddanie się innej czynności seksualnej.

– 32-latek poprosił numer telefonu i za pomocą wiadomości SMS proponował spotkanie. W umówionym miejscu czekało na niego dwóch 19-latków, którzy podawali się za 13-latkę. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut dot. usiłowania nawiązania za pośrednictwem sieci teleinformatycznej oraz telekomunikacyjnej kontaktu z małoletnią poniżej lat 15 w celu innej czynności seksualnej – informuje mł. asp. Magdalena Krasna z łęczyńskiej Policji.

Za popełnione przestępstwo grozi 32-latkowi do 3 lat pozbawienia wolności.

2015-12-18 09:59:41
(fot. Policja Łęczna)

71 komentarzy

 1. Ludzie Marcin niesiedzi,a skoro wyszedł to znaczy ze narazie nic naniego niema procz tej prowokacji.Znam chłopaka i jestem pewna ze to zwykle nieporozumienie..a te dziewczynki tez są dobre najpierw same prowokują wlaża chłopakom do lóżka a jak on je zostawia to wtedy płacz i nagle molestowanie i gwałt niejedną taką znam.Moze zle zrobił ale skad wiemy jakiej tresci były te smsy moze podawali sie za 15-latki albo wiecej a w materiale uchwycili inny wiek zeby był afera..obrazacie go niewiedząc wszystkiego no ale co POLSKA tak ? jeden usłyszy,drugi dopowie i tak powstają ploty.A jesli to okaze się nieprawdą?pomysleliscie ile mu krzywdy się wydarzy przez to wszystko,nie bo najlepiej oceniac po czyms co sie przeczyta albo usłyszy,niby dorosli ludzie a zal waszych komentarzy.

 2. Lolka najbardziej żal Ciebie że masz w głowie nas…..ane i jesteś taka łatwowierna…

  • Niejestem łatwo wierna i samo to że się umówil i tam poszedł jest zle ale niedoszło do niczego i skoro jest wolny to chyba świadczy o tym że jest niewinny,niezgwalcil a my niewiemy jaka była rozmowa w tych smsach więc po co tyle gorzkich słów.. Ogłasza zakończenie sprawy to wtedy się wypowiadajcie,znam takie sytuacje i wiem ze czasami więcej jest krzyku niż winy..

   • To,że go wypuścili nie znaczy ,że jest niewinny.Mieli go do sprawy zamknąć? Troszkę poczytają esemesów, przetrzepią kompa, popytają. Jak nazbierają wystarczająco dużo mocnych dowodów, to prokurator zdecyduje się postawić zarzuty i sprawa trafi do sądu. Do tej pory będzie chodził na wolności. Tak czy siak nasral sobie w papiery.

   • A co ten typ miał w głowie żeby umawiać się na sex z trzynastolatką? To jest chory człowiek, takich powinni utylizować.

    • Askad wiecie na co on się umawial?czy ktoś z was widział te smsy?nieuwazacie że ostatnio to coś zaduzo tych pedofilii,gdzie była policja przez cały rok nagle teraz pełno ich jak grzybów w lesie..niebronie pedofilii ale jak narazie z jego winy nikt nieucierpial a minęło już parę dni,chłopak chodzi po świecie więc najwidoczniej nic niema w tych jego telefonach i komputerze.Czas pokaże co z tego wyjdzie ale narazie nieoczerniajcie niewiedzac..

 3. z 18 latką a nie 13 jak piszą na stronie łęcznej 🙁

  • Ja i tak niewierze w to że on mógł to zrobić i będę stać za nim murem..nawet niewiecie co on przeżywa ja go teraz widuje i jedno jest pewne zniszczyli mu już psyche do reszty..

Z kraju