Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Pech kierowcy ciężarówki. Przewrócił pojazd wypełniony tonami ładunku

Sporego pecha miał kierowca ciężarówki, który dzisiaj rano wjeżdżał w jedną z uliczek w Lublinie. Manewr ten zakończył się przewróceniem naczepy na bok.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 9 przy ulicy Nałęczowskiej w Lublinie. Mężczyzna kierujący ciężarowym renaultem wjeżdżał w jedną z bocznych, wąskich uliczek. W trakcie wykonywania manewru skrętu w prawo, koła naczepy najechały na skarpę. W wyniku tego naczepa przechyliła się, a następnie przewrócił na bok.

Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Jak nas poinformowano, konieczne będzie teraz ręczne rozładowanie znajdujących się na naczepie 24 ton ładunku.

Dopiero później będzie można przystąpić do stawiania ciężarówki na koła. Co ważne, pojazd praktycznie nie nosi śladów uszkodzeń. Ocalał również ładunek.

2017-06-20 10:25:36
(fot. nadesłane Mariusz, lublin112.pl)

30 komentarzy

  1. Nic sie nie stalo a za miesiac pojawi sie wiadomosc ze jakas zablakana samotna naczepa uszkodzila pojazdy 😀

  2. koledzy mu podziękują za ręczny rozładunek 24 ton 😀

  3. Jak sie zatrudnia najtańszych kierowców, to później samochód leży i nie zarabia. Nie ma co współczuć dziadtransowi, może wyciągnie jakieś wnioski.

    • Miej swoje ciezarowki to zobaczysz dziadtrans ci co nic niemaja to najwiecej sie wypowiadaja.

  4. Boże co za sierota….

  5. W większości takich wypadków to wina zamawiających towar a nie kierowców . Są miejsca ze przejeżdża się na tak zwane zylety i wy ty są takie wypadki. Odbiorcy twierdzą że płacą i wymagają ale czasem wystarczy pomyśleć a czy to Ukrainiec czy Polak to nie ma znaczenia każdemu kierowcy dużego mogli się to przytrafić !

Z kraju

Sport