Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Miał zostać pobity w klubie przez ochronę. Poszukiwani świadkowie zdarzenia

Tydzień temu w jednym z lubelskich klubów miał zostać pobity mężczyzna. Apeluje on do świadków o pomoc.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 3 w nocy z soboty na niedzielę 16 – 17 lipca. Nasz czytelnik bawił się wtedy w jednym z klubów przy ulicy Narutowicza w Lublinie. Tam doszło do nieprzyjemnego incydentu w wyniku którego mężczyzna miał zostać pobity przez ochroniarzy pilnujących porządku w klubie. Sprawą zajmują się także policjanci, jednak nasz czytelnik do jej rozwiązania poszukuje świadków.

– W klubie bawiło się wtedy sporo osób, wiele z nich było świadkami tego co się wydarzyło. Za istotne informacje, które przyczynią się do wyjaśnienia sprawy, przewidziana jest nagroda – tłumaczy nasz czytelnik.

Kontaktować się należy bezpośrednio z zainteresowanym pod nr telefonu 504403051 lub na adres mailowy: [email protected].

(fot. archiwum)
2016-07-23 15:38:14

34 komentarze

  1. Środek przymusu bezpośredniego powinen zawierać obezwladnienia, bez ataku, oraz trwać tak długo jak agresja napastnika. Jest na to przepis i nie wiem dlaczego sady nie karaja psów i ochroniarzy z tego artykułu.

  2. cieniasy-karki z koziej wólki na wyjezdnym lansie nie podskoczyli i uziemieni jak kocięta się użalają,a trzeba było do mamusi na kluseczki jechać a nie miasto inspiracji zdobywać

  3. Kiedyś był taki klub na Skłodowskiej,znajomy dostał porządny oklep od ochrony ,nie popusicił,po 3,5tyś kary i zawiasy.

  4. W nocy to się śpi! wtedy nikt cie nie pobije! Tak całkiem serio to mysle że ochrona nie pobiła sobie kogoś ot tak!!!

  5. Dokładnie Harry to myslenie nie jest Twoja mocna stroną,chyba, że mama kazała tak napisac to sorry

  6. Znajac zycie pomylily mu sie VICTORIE. Myslal, ze jest na Ul. Petrykiewicza a tu Ul.Narutowicza 😀 I domagal sie pewnie uslug od imprezujacych tam kobiet 🙂

  7. Victoria ?? Kto tam chodzi ?