Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Kolejny protest przeciwko imigrantom

W sobotę w Lublinie po raz kolejny odbył się protest przeciwko imigrantom. W zgromadzeniu na Placu Litewskim udział wzięło około 200 osób.

Środowiska związane z Obozem Narodowo-Radykalnym oraz Młodzieżą Wszechpolską po raz kolejny zorganizowały manifestację przeciwko przyjmowaniu do Polski islamskich imigrantów. Wczoraj jednak na Placu Litewskim zgromadziło się około 200 osób. Organizatorzy tłumaczyli, że na manifestacji pojawiła się mniejsza ilość uczestników, ponieważ część osób przestraszyła się presji ze strony służb.

Podczas przemówień zwrócono uwagę na problemy jaki niesie ze sobą religia i zasady społecznie, którymi kierują się wyznawcy islamu. W przemówienia wzięła udział kobieta, która, jak powiedziała uratowała życie z islamu (Jej przemówienie znajdziecie w materiale wideo).

W trakcie manifestacji skandowano hasła skierowanie przeciwko imigrantom oraz odśpiewano hymn narodowy. Organizatorzy zwrócili szczególną uwagę na skandowane hasła, tak aby nie zakłócić ciszy wyborczej. Manifestacja odbyła się bez żadnych zakłóceń.

2015-10-25 10:10:18
(fot. wideo lublin112.pl)

18 komentarzy

 1. Matołów nie brakuje.

 2. prawie cały Lublin jest przeciw tym imigrantom, a na proteście raptem 200 osób, brawo za bierność lublinianie

  • Idzcie być homofobami gdzie indziej.

   • aha homofoby? gwoździem dla PO byli imigranci jak widać Lublinianie na marszu nie byli ale na wybory poszli.

   • a co ma homofobia do imigrantów? 😀 Brawo, uderz w stół…

    • To był to marsz przeciw imigrantom czy nie? Polska dla Polaków, ciapaci zabiorą nam pracę, ich mężczyźni będą gwałcić nasze kobiety, przyjeżdzają tu po zasiłki (!)… Tak? O to sie rozchodzi?Ludzie, miejcie więcej wyobraźni, empatii, tam jest wojna. To inna kultura, ale ludzie ci sami. To co robi Europa i większość „polaków” jest obrzydliwe. A Polska zawsze była wielokulturowa.

 3. Brawo dla patriotów!

 4. Byłem tam między innymi w trosce o polskie kozy

 5. Już nie musicie protestować. Teraz imigranci pójdą do [] i zapanuje powszechna szczęśliwość.

 6. A potem wszyscy na kebab gyrosik i shaormę!!

 7. A właśnie że na pierogi ruskie.

 8. A czymże to poza „kulturą” mają nas wzbogacić? ja bym wolał,żeby na niego nie płacić,tylko żeby on zarobił sam na siebie,co w naszym kraju jest niemożliwe,bo nie po to tu przyjeżdżają.Tylu co ich już wyemigrowało,to by zadeptało tych,ktorzy tam wojują.

 9. a gdzie były informacje że jest organizowany ten protest? dlaczego nie było to solidnie nagłośnione? myślę że ludzi mogłoby przyjśc o wiele więcej gdyby mieli szanse się dowiedzieć o tym proteście……..