Lublin: 11-latek narobił strachu rodzicom. Szukało go kilkunastu policjantów

Przyjechał z rodzicami do Lublina, wystarczyła chwila nieuwagi i zniknął im z oczu. Odnaleziono go po kilku godzinach w innej części miasta.

Sporo strachu narobił swoim rodzicom 11-latek, który w sobotę po południu wraz z nimi przyjechał busem do Lublina. W pewnym momencie w rejonie dworca głównego PKS oddalił się i zaginął. Gdy dłuższe poszukiwania w całej okolicy nie przyniosły skutku, rodzice powiadomili o wszystkim policję.

W rejon ten wysłane zostały wszystkie wolne patrole z terenu miasta. Funkcjonariusze sprawdzali okoliczne ulice jak też sklepy i galerie handlowe.

Dopiero około godziny 17:30 z długo wyczekiwaną wiadomością zadzwonił jeden z kierowców komunikacji miejskiej. Na pętli przy ulicy Paderewskiego podszedł do niego poszukiwany 11-latek, prosząc o pomoc. Tłumaczył że się zgubił. Chłopiec cały i zdrowy został przekazany rodzicom.

(fot. lublin112)
2016-03-12 22:09:25

Zobacz również

19 komentarzy

 1. On przez te pare godzin rozprawial sie z bandziorami na miescer jak kevin sam w nowym jorku. Pozniej powiedzial skromnie rodzicom ze krecil sie bez celu po miescie

 2. Podobno otarł się o manifestację na Placu Litewskim. Na szczęście, chłopiec jest już pod opieką psychologa.

 3. KIEROWCA MPK ?? KPINA !… MAŁY PODSZEDŁ DO MNIE I PŁAKAŁ ZE SZUKA POMOCY I CZY MAM TELEFON KOMURKOWY ŻE SIĘ ZGUBIŁ ITD … JAKI KIEROWCA MPK ? MÓWŁ ŻE NIKT MU NIE CHCIAŁ POMOĆ NIKT NIE MA TELEFONU JEZDZIŁ OD 12 TRAJTKAMI I AUTOBUSAMI I NA PETLI BYŁ JUZ O 15 I SIEDZIAŁ TAM 2h BO NIE WiEDZIAŁ JAK WRÓCIĆ … WIEC CO TO MA BYĆ DLACZEGO NIE OPISZECIE TEGO ? PRZECIEŻ DZWONIŁEM ROZMAWIAŁEM Z policją WZIELI DANE ITD … DLATEGO ŻE BYŁEM W BARWACH!? BO WDG WAS KIBIC TO BANDYTA !!! CZŁOWIEKOWI SIĘ PRZYKRO ROBI JAK ZROBIŁ COŚ DOBREGO A TU NAGLE JAKIŚ KIEROWCA MPK …. SZOK ! ROBICIE Z NAS BANDYTÓW I WRZUCACIE WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORA … !

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia