Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Lubi szybko jeździć, wpadł kolejny raz. Na ograniczeniu prędkości do 50 km/h miał 138 km/h

31-latek po raz kolejny wpadł na przekroczeniu prędkości w obszarze zabudowanym. Kierujący audi stracił już uprawnienia na trzy miesiące, do tego otrzymał mandat i punkty karne.

Policjanci z opolskiej drogówki na ul. Kraczewickiej w Poniatowej kontrolowali prędkość, z jaką poruszają się kierujący pojazdami w obszarze zabudowanym.

W pewnym momencie zauważyli jadący z dużą prędkością pojazd osobowy marki Audi. Urządzenie wykazało, że pojazd na ograniczeniu prędkości do 50 km/h miał 138 km/h. Policjanci zatrzymali auto do kontroli drogowej.

Za kierownicą siedział 31-letni mieszkaniec gm. Bełżyce, który w przeszłości był już dwukrotnie karany za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na trzy miesiące. Oprócz zatrzymanych uprawnień do kierowania, 31-latek został ukarany mandatem karnym oraz punktami karnymi.

Policja apeluje o rozwagę i bezpieczną jazdę. Jak wynika z policyjnych statystyk główną przyczyną wypadków drogowych nadal jest nadmierna prędkość.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

17 komentarzy

 1. Co to znaczy po raz kolejny?
  Idiotyczne prawo ustanowione przez PIS!
  Pierwsza wpadka 3 miesiące.
  Druga wpadka 6 miesięcy.
  Trzecia wpadka więzienie na 12 miesięcy, jako potencjalny zabójca.

 2. Chłop żywemu nie odpuści

  Człowiek interesu . Śpieszy się od pola do pola i dogląda czy buraki nie przekwitają .