690 680 960

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu mazdy i seata (zdjęcia)

W miniony wtorek wieczorem na jednej z ulic Łukowa doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala trafiły obie kierujące.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godzina 22.00 na ul. Cieszkowizna w Łukowie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych – mazdy oraz seata. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

W rejonie wypadku ratownicy zastali dwa dość mocno uszkodzone samochody. W zderzeniu obrażenia odniosły obie kierujące pojazdami, które po udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy przez strażaków zostały przekazane zespołom ratownictwa medycznego, a następnie przewiezione do szpitala.

Wstępne ustalenia wskazują, że 32-latka kierująca mazdą zjechała na przeciwległy pas ruchu. Kierująca seatem 22-latka, która poruszała się z naprzeciwka, chciała uniknąć zderzenia i częściowo zjechała na pobocze. Nie udało się jednak uniknąć zderzenia. Oba pojazdy zostały dość mocno uszkodzone, zdemolowana została również latarnia, ogrodzenie jednej z posesji oraz skrzynki instalacji elektrycznej.

Przez kilkadziesiąt minut ulica w rejonie wypadku była zablokowana. Obie kierujące po badaniach w szpitalu zostały wypisane do domu. Policjanci ustalają szczegółowy przebieg tego zdarzenia.

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu mazdy i seata (zdjęcia)

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu mazdy i seata (zdjęcia)

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu mazdy i seata (zdjęcia)

(fot. PSP Łuków)

9 komentarzy

 1. Dziadek ze Slamsowa

  Patrzcie, po zderzeniu mazdy i seata tylko dwie osoby trafiły do szpitala, ale za to znacznie więcej osób się dowartościowało, poczuli sens istnienia, może nawet dumę z możliwości niesienia pomocy, radość, że mogli zarobić… Więcej plusów niż minusów.

  • zachowaj te mądrości dla siebie – pier.. farmazony pod każdym postem zmieniając nick. Pewnie jesteś samotnym stetryczałym ubeckim emerytem

   • Dziadek ze Slamsowa

    Ooo, znów zdenerwowałem, pana doctora „Em” vel „osp”
    Samym istnieniem.
    Musisz doktorzyno mnie jeszcze trochę znosić, bo postanowiłem żyć chociaż do „czternastki”.:lol:

 2. On jest mundry w wielu materiach – od wypadków po pożary, mądrości od rana do wieczora i zawsze sprawdza, czy ktoś mu odpisał i zaraz odpisze kolejne swoje mądrości, tylko nicka zmieni. Klepie bez sensu, aby klepać

 3. Ile domów zostało odciętych od prądu?

  • Dziadek ze Slamsowa

   Niech ci taki UA odpowie, on rości sobie do tego prawa. No i jeszcze „osp” vel „miki”.

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.3269zł -0.22%
 • GBP 5.302zł -0.63%
 • EUR 4.6069zł -0.31%
 • CHF 4.7752zł -0.12%

Polub nas