Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelski BP Tour będzie kursował z logiem Polskiego Busa

Już trzeci przewoźnik z naszego regionu nawiązał współpracę z Polskim Busem. Nowa strategia firmy sprawia, że siatka połączeń poszerza się o kolejne miasta.

Po Garden Service i Albatros Bus teraz lubelski BP Tour zawarł współpracę z Polskim Busem. Od 1 września oferta przewoźnika zostanie rozszerzona o 15 miast, w tym 6 zupełnie nowych: Puławy, Tarnów, Nowy Sącz, Sopot, Gdynię i Władysławowo. Wszystkie połączenia będą obsługiwane przez autokary Mercedes i Scania.

– Z przyjemnością informuję, że lubelska firma BP Tour dołącza do naszej platformy integrującej przewoźników autokarowych. BP Tour jest już naszym siódmym partnerem, obok FlixBus, Arriva, Żak Express, AlbatrosBUS, Garden Service i Mobilis. Jestem przekonany, że ta bardzo dobrze zapowiadająca się współpraca będzie przebiegała w pozytywny i partnerski sposób, a naszym Pasażerom przypadną do gustu nowe destynacje w siatce połączeń PolskiBus.com – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

– Dołączenie do grona partnerów PolskiBus.com jest dla nas niezwykle ważnym wydarzeniem. Jestem pewien, że pasażerowie z Lublina i całej Polski docenią nasze atrakcyjne kierunki i dynamiczne ceny biletów zaczynające się już od 1 zł. Wszystkie nasze połączenia będą realizowane przez najwyższej klasy autokary Mercedes i Scania. Jest to pierwszy etap kooperacji i już niebawem będziemy rozszerzać wspólną ofertę o kolejne połączenia z Lublina – dodaje Piotr Brewczak, Prezes i Właściciel BP Tour.

Profitem dla dotychczasowych klientów BP Tour ma być dostęp do całej krajowej oraz międzynarodowej siatki połączeń Polskiego Busa. Z punktu widzenia pasażerów zmienia się niewiele, bilety kupują tak jak dotychczas, obowiązują liczne promocje i wpuszczani są do pojazdów na podstawie numeru rezerwacji. Rożni się tylko pojazd, którym podróżują. Zamiast charakterystycznych czerwonych autokarów są to autobusy należące do lokalnego przewoźnika. Oczywiście każdy z nich oznaczony logiem Polskiego Busa zaś na przednich wyświetlaczach znajdują się informacje dotyczące danej linii.

2016-08-30 12:30:46
(fot. PB)

9 komentarzy

  1. paczta jacy chłopacy idą

    Pogon, skąd ty znasz takie słowa jak 'destynacja’??? Przecież ty nie zdałeś matury!!!

  2. O ile dorówna jakością autokarów i obsługi nie mam nic przeciwko.

  3. Brewczak sie sprzedał. Dopiero walczył przeciwko polskiemu busowi.

  4. Już wiadomo po co były protesty przewoźników przeciw polskiemu busowi. Sami tracili klientów, więc protestami zastraszyli polskiego busa, żeby ten dał im kawałek z tego, co dla swoich klientów wypracował

  5. Dobra wiadomość. Akurat BP Tour jest według mnie najporządniejszym prywatnym przewoźnikiem z Lublina.

  6. Super kupujesz bilet na Pb a brewczak wpuszczą cię do szrota Junie wspomne o mobilise ot rozwoj firmy .a Inna rzecza jest sprzedanie się brewczaka bo niedawno z Olszakiem blokowanie rozkład a teraz przeciwko niemu

  7. Szanowna Redakcjo. Wyraz logo, póki co, się nie odmienia.