Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelska prokuratura znów zatrzymała Zbigniewa S. Śledczy zarzucają mu przywłaszczenie pieniędzy darczyńców

Dzisiaj rano zatrzymany został Zbigniew S., któremu lubelska prokuratura zarzuca przywłaszczenie części pieniędzy, jakie jego fundacja zebrała od darczyńców. Śledczy wskazują nawet, na co środki te zostały przeznaczone.

27 komentarzy

 1. Niech on dziękuje Bogu, Allachowi albo Jahwe za to że mieszka w Polsce bo w Rosji czy USA nikt by nie pozwolił na takie ataki słowne na polityka – osobę – do tego oklaski jakie otrzymuje przy tym świadczą naprawdę o poziomie intelektualnym odbiorców przesłań i pozdrowień Zbyszka – aha nie zapominajcie że za te zarzuty odpowiada ktoś właśnie klaszczący i cieszący się do telefonu lub komputera czyli ktoś z Was – bałwany !

  • Ewentualnie świadczy op poziomie wzmiankowanego polityka…

  • Chciałbym by moje posty były widoczne

   Co Ty bredzisz. Kampanii wyborczej w USA nie oglądasz? Może nikt nie przeklina, ale obrażanie i szydzenie z (braku) inteligencji jest na porządku dziennym.

   • Chyba jakieś inne informacje oglądamy – może masz inne tłumaczenie ( ewentualnie posłuchaj oryginalnej treści) bo ja nie słyszałem żeby Trump do Bidena mówił Ty K……o j……a ty ch….u p……y ! Tak masz rację niemożna komentować głupoty ludzkiej – trzeba ją leczyć .

 2. A co z muchomorel co cegiełki na ratowanie stoczni zap…il co z pocztowcem co przeje…l 70 baniek

 3. skąd tak duże majątki sędziowskie ???

 4. brawo pis! wreszcie sie okazuje ze nie ma swietych krow, ktore cwaniactwen nie praca uczciwa zarabiaja na swa egzystencje i to jaką! a ludziom i wymiarze sprawiedliwosci smieja sie prosto w twarz! ludzie sluzb uwazaja ze sa nietykalni i mogą łupić nieswiadomych szarych zjadaczy chlleba -do czasu i ten czas wlasnie nadszedł! brawo pis

  • ale to o kaczynskim mówisz?? kto w komunistycznej bajce występował?? o dwóch takich co ukradło księzyć, kojarzysz?? rodzice pewnie dumny z synów że załapali się bez zadnych układów to filmu nie?? a nie sory majestatu świetego jarosława sięnie obraża. hahaha tępaki lubelskie szukacie u stonogi pochodzenia komunistycznego a tu wasz karakan komunistą był i podpowiadał komu trzeba. wiecie co znaczy PIS? Podpie…ą i słonce!!!
   a tak poza tym jak by brat lecha nie wysłał dalej by z nim urodziny obchodził

 5. W kuklach im sie poprzewracało.