Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelska policja ma nowego komendanta. Przeszedł z CBŚ

Wczoraj stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie objął inspektor Paweł Dobrodziej.

W czwartek w południe zastępca Komendanta Głównego Policji insp. Helena Michalak wprowadziła na stanowisko nowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie. W obecności kadry kierowniczej lubelskiego garnizonu, przedstawicieli związków zawodowych w Policji kierownictwa Zarządu CBŚP w Lublinie i Biura Spraw Wewnętrznych inspektor Paweł Dobrodziej objął stanowisko.

W uroczystości brali także udział zaproszeni goście: Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek oraz Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej brygadier Grzegorz Alinowski.

Paweł Dobrodziej jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. W Policji pracuje od 1990 roku, najpierw w pionie kryminalnym i zwalczania przestępczości zorganizowanej. Potem zajmował szereg stanowisk wykonawczych i kierowniczych w strukturach Wydziałów i Zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji w Łodzi.

Lubelska policja ma nowego komendanta. Przeszedł z CBŚ

(fot. policja)
2016-02-12 20:41:02

9 komentarzy

 1. Z takim nazwiskiem to na biskupa by raczej pasował ;D

 2. ciekawe ilu byłych UBeków, SBeków i Milicjantów pochowało się w lubelskiej Policji??

 3. Się weżmie za nierobów w resorcie, już co niektórzy robią po gaciach.

 4. Klemens z Murmańska

  Obym był złym prorokiem, ale ponieważ na inauguracyjnej fotce nie widzę żadnego „dobrodzieja” w purpurowej mycce z miotełką w garści, to myslę, że nie poświęcony pan Dobrodziej długo na tym stołku miejsca nie zagrzeje.
  No chya, że został wcześniej „namaszczony” przez Jarosława Łokietka Wielkiego. 🙂

 5. Po pierwsze nich zrobi porządek w policji hrubieszowskiej,bo jest mi wstyd za to co się tam dzieje i nikt nie reaguje.

 6. Komendant Główny Policji, komendanci wojewódzccy…
  Jak widać Jarosław Łokietek Wielki wespół, zespół z Wielkim Jedynym Sprawiedliwym Ziobrem, robią czystkę w Policji obsadzając ich „swoimi”.

 7. Po jego minie widać,że nie jest zbytnio zadowolony z tego stanowiska.

 8. Może wreszcie zajmie się wszystkimi przewinieniami Artura O. A nie tylko jego przywlaszczeniem cudzych pieniędzy jak to zrobili poprzednicy