690 680 960

Lubelscy policjanci podsumowali długi weekend. Dwie osoby zginęły w wypadkach drogowych, a trzy utonęły

W trakcie minionego długiego weekendu na drogach regionu w wypadkach zginęły dwie osoby, a 11 zostało rannych. W trakcie wypoczynku nad wodą życie straciły trzy osoby.

W trakcie minionego długiego weekendu policjanci z lubelskiego garnizonu ujawnili 91 nietrzeźwych kierujących. Zatrzymali 160 sprawców przestępstw i podjęli 2648 interwencji.

Wypadki ze skutkiem śmiertelnym

W minioną sobotę o godzinie 23 w miejscowości Łuszczów Drugi kierujący pojazdem osobowym marki Renault Scenic 33-latek zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z ciężarowym Manem. 33-latek zginął na miejscu.

🔴Przeczytaj: Zjechał nagle na przeciwległy pas jezdni, wbił się w ciężarówkę. Życia mężczyzny nie udało się uratować (zdjęcia)

W piątek w miejscowości Komarno Kolonia powiat bialski 37-latek kierując samochodem osobowym marki Ford na drodze wojewódzkiej nr 811 potrącił pieszego. 37-latek na prostym nieoświetlonym odcinku drogi wyprzedzał inny pojazd. W trakcie tego manewru potrącił idącego drugą stroną drogi pieszego, 54-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Pieszy pomimo prowadzonej reanimacji przez załogę pogotowia zmarł. Nie posiadał elementów odblaskowych.

🔴Przeczytaj: Tragiczny wypadek w trakcie wyprzedzania. Życia pieszego nie udało się uratować (zdjęcia)

Utonięcia

Do tragicznych zdarzeń nad wodą doszło w powiecie łęczyńskim oraz chełmskim. 16 czerwca na rzece Wieprz utopił się 33-latek natomiast dzień później życie stracił 55-latkek, który z kolegami wybrał się na ryby nad jezioro Łukcze.

W sobotę późnym wieczorem w powiecie chełmskim wyłowiono ciało mężczyzny. Do chwili obecnej trwa ustalanie jego tożsamości. Najprawdopodobniej wszyscy mężczyźni spożywali wcześniej alkohol.

Przeczytaj:

🔴Miał pilnować wędek, utonął w jeziorze. Jego kolega w tym czasie spał (zdjęcia)
🔴Na Wieprzu odnaleziono ciało zaginionego 33-latka (wideo, zdjęcia)
🔴Kolejny topielec w regionie. Ze zbiornika w Pokrówce wydobyto ciało mężczyzny

(fot. Policja Lublin)

2 komentarze

  1. Mało.Mam dużą nadzieję,że rekord zostanie pobity

  2. Dwie osoby zginęły w wypadkach drogowych, a trzy utonęły – to nawet nie jest polska norma !!!
    Nie ma się czym ani chwalić, ani podniecać.

Kursy walut

  • USD 4.3742zł 1.7%
  • GBP 5.3417zł 0.85%
  • EUR 4.6911zł 0.2%
  • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas