Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lubartów: Potrącił rowerzystkę i uciekł. 19-latek trafił do aresztu

Dzięki publikacji komunikatu o poszukiwaniach sprawcy potrącenia rowerzystki, policjantom udało się dotrzeć do 19-letniego mieszkańca gminy Firlej. Mężczyzna trafił do aresztu.

Po opublikowaniu komunikatu dotyczącego poszukiwań sprawcy potrącenia rowerzystki, policjanci już po kilku godzinach otrzymali informację, gdzie może znajdować się auto biorące udział w zdarzeniu.

– W piątek po południu policjanci weszli na jedną z posesji na terenie gminy Firlej gdzie ujawnili uszkodzonego volkswagena golfa. Uszkodzenia odpowiadały śladom zabezpieczonym na miejscu potrącenia rowerzystki. Właścicielem pojazdu okazał się 19-latek z gminy Firlej – informuje mł. asp. Grzegorz Paśnik z lubartowskiej Policji.

Mężczyzna przyznał się do udziału w zdarzeniu i trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszy on zarzuty spowodowania wypadku drogowego oraz ucieczkę z jego miejsca. Grozi mu do 4,5 roku pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, do wypadku doszło we wtorek wieczorem w Lubartowie na ulicy Leśnej. Nieznany kierowca potrącił volkswagenem golfem rowerzystkę i odjechał nie udzielając jej pomocy. Kobieta ze złamaną nogą i urazem głowy trafiła do szpitala.

2016-12-24 09:45:33
(fot. ilustr. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku ….. GAMONIU.

 2. Chichotnik obywatelski

  Trafił do aresztu – to tchórz ma wesołe święta zapewnione.
  A jaką kolację wigilijną…
  O sylwestrowym balu nawet nie wspomnę – nie jestem złośliwy

 3. Brawa dla Policji że bydlak spędzi święta i nie tylko za kratami!!!!

 4. Teraz zapraszamy na scene pokolenie JP na 50% niech sie wypowiedzą o przetworach tzn konfiturach

 5. W akcie miłosierdzia podajcie gdzie siedzi wyślę mu paczkę z wazelinką co by bidaka tak nie bolało