690 680 960

Lubartów: Dwójka dzieci pod opieką pijanych rodziców

Dwójka małych dzieci trafiła do szpitala po policyjnej interwencji w jednym z domów na terenie Lubartowa. Maluchy były pod opieką pijanych rodziców.

W środę lubartowscy policjanci zostali powiadomieni przez zgłaszającego 40-latka o kłótni z żoną w jednym z domów na terenie Lubartowa. Po przyjeździe na miejsce mundurowi zastali 40-latka, a także jego 35-letnią żonę. Oboje byli pod widocznym działaniem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny 1,2 promila zaś u kobiety niemal 2 promile.

W domu oprócz nich znajdowała się dwójka małych dzieci w wieku 3 i 9 lat. Maluchy były świadkami kłótni rodziców.

Ze względu na niemożność sprawowania opieki nad dziećmi przez małżeństwo, na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która przetransportowała maluchy do szpitala.

Tam dzieci oczekiwać będą na trzeźwych rodziców. Za narażanie małoletnich dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

2016-05-12 13:39:47
(fot. ilustr. lublin112.pl)

23 komentarze

 1. Do KUBY . Czy Ty wiesz ile kosztują szczepionki od trzeciego miesiąca w górę? Jakie masz zas…cu pojęcie o wychowaniu dzieci i o kosztach! ! !

  • Obowiązkowe szczepienia nic nie kosztują. Jak chcesz szczepić dziecko szczepionką skojarzoną – jakieś 200 złotych (za najbardziej „wypasioną” 6w1), pneumokoki to dodatkowe 300 (za to aż trzy dawki łącznie). Wiem, płaciłem i szczepiłem. Pieluch i mleka w Biedrze też nie kupowałem, bo tam albo drogo albo niemarkowe produkty (najczęściej w Ro(SS)manie, bo mają program lojalnościowy ze zniżkami dla rodziców i czasami promocję to na to, to na owo). Z resztą każda choroba dziecka to jakieś 100 złotych (bo nawet witamina C w kroplach dla dzieci kosztuje ponad 10 złotych, a nie tak jak dla dorosłych – dwa złote za 50 tabletek 200mg).
   Co ma to wspólnego z patolstwem, które dostaje 500+ i chleje w dzień powszedni, w środku tygodnia, miast pracować i/lub się dzieckiem opiekować?

 2. Co wy niektórzy gn.je wiecie o wychowaniu dzieci? Żona zarabia 2500 ja 2300 . Myślicie że przy dwójce dzieci można żyć na wysokim poziomie? Za 100 zł w biedronce możesz kupić dwie paczki mleka jedną pieluch i chusteczki. Rachunki kto zapłaci, leki itd. Co powiecie? Poco było tyle robić, tylko ciekawe kto zarobi na wasze emerytury?

  • Robiles dzieci dla naszych emerytur?

  • Marysia nie zawsze dziewica

   Elvis’ie – wśród ludzi jest ogólnie przyjęty zwyczaj produkcji dzieci na oślep (bo jakoś to będzie). W tym czasie nikt pomocy nie potrzebuje, bo z przyjemnością sami sobie dzielnie radzą – dopiero jak się dzieci urodzą to wielki „aj waj” i TVN-nowskie „warto pomagats”.

 3. Ciekawe . Pewnie zapłacą Ci z Twoich odłożonych składek. Czekają na Ciebie , jeszcze rośnie procent. . . .

 4. Kupowali alkohol u tej p.68.letniej.lubartow to jest patologia co tamsie dzieje?…

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas