690 680 960

Leżał na chodniku, w kieszeni miał marihuanę

Leżał na chodniku i był z nim utrudniony kontakt. Podczas kontroli osobistej okazało się, że miał przy sobie marihuanę.

Wczoraj policjanci z Puław otrzymali zgłoszenie, że na chodniku w Kurowie leży mężczyzna. Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie i zastali na miejscu przytomnego 33-latka, ale był z nim utrudniony kontakt.

Po kontroli osobistej okazało się, co mogło być przyczyną jego stanu. 33-letni mieszkaniec gminy Kurów miał przy sobie woreczek zawierający susz marihuany.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii, za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Puławy)

3 komentarze

  1. Efekt propagandy libralno lewackiej o nieszkodliwości marihuany. Ludzie uzależniają się, konają ze skłutymi żyłami w rynsztoku. Polska jest zagłębiem narkomani. Młodzież słyszy wszędzie propagandę o nieszkodliwości narkotyków „miękkich”. Szerzy się handel trawką narkotyczną i dopalaczami. Jedyna szansa na uratowanie Polski to zaostrzenie prawa do dożywocia za handel i produkcję i 25 lat za posiadanie najmniejszej ilości narkotyku. A teraz możemy tylko liczyć trupy – ofiary trawki narkotycznej i dopalaczy i modlić się za ich duszę. Polska będzie wolna od narkotyków albo w ogóle jej nie będzie!

  2. ” za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności” – prawnie zakazanych. Na legalu można posiadać środki odurzające typu klej butapren, rozpuszczalnik,farba, benzyna, pastylki i syropy na kaszel, gałka muszkatołowa, alkohol itp. można by wymieniać i wymieniać. Najlepiej na odurzaniu znają się studenci farmacji, wiedzą jakie leki połączyć, żeby być na haju. Całą tą ustawę można sobie wsadzić w 4 litery jak można się odurzać legalnymi środkami.

  3. OJOM nie jest mu potrzebny metafon na nogi jego pustawi hehe pojadcie

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas