690 680 960

Leśnicy kilka tygodni tropili miłośników jazdy na motocyklach crossowych. Zatrzymali pięciu mężczyzn (zdjęcia)

Liczne wąwozy lessowe sprawiają, że lasy w okolicach Krasnegostawu są częstym miejscem przejazdów amatorów jazdy terenowej. Jednak wiele z tych okolic, to cenne przyrodniczo tereny, przez co leśnicy starają się walczyć z crossowcami. Pięciu z nich wpadło w miniony weekend.

37 komentarzy

 1. tydzień akcji, 5 mandatów po 200. do sadu z pajacami i wyszczególnić wszystkie przepisy, łącznie z kosztami przywrócenia do poprzedniego tanu.wtedy by było po 2000 zł lub wiecej. smieja sie z was bo cymbały jestescie. po 200 zł to oni wydaja na kiełbaski i piwo po takiej wycieczce.

 2. A do lasu przyjechali polnymi drogami czy niezarejestrowanym sprzętem po drodze publicznej?

 3. Wszedzie tylko zakazy w tym naszym kraju.

 4. A wystarczy las stalową linką ogrodzic 😂

 5. To ja się pytam: Gdzie jeździć w takim razie, gdzie?

 6. U mnie po lesie nie jeżdżą ,bo patalachy wiedzą że to jest niebezpieczne ha ha ha.

 7. Jak to gdzie na prywatnych trenach , zapłacić parę złotych i jeździć do bólu !!! A nie niszczyć przyrodę ktoś na to oświecił sporo czasu pracy i pieniążków ! Nie masz gdzie jeżdżić pzesiąść się na rower górski !!!!

  • Z tą jazdą do bólu to radziłbym uważać. Niedawno, gdzieś koło Zamościa, skończyło się tragicznie.

 8. A kto zacznie karać pracowników lasu za nielegalny handel drzewem z państwowego lasu, wy cwaniaczki chyba nie ma cię pojęcia że wasze nazwiska są znane i są dowody, niektórym się wydaję że mają plecy i są nietykalni i tu się zdziwią, a przez tyle lat to wam się nazbierało troszkę, mowa tu o nadleśnictwie *** oczywiście a z pewnością ten lewy biznes kręci się w innych miejscach.

 9. Zapraszam Straż Leśną do podlubelskich lasów.

 10. Ten cały artykuł to prawdziwy stek bzdur autor bardzo mocno z koloryzował całą sprawę. A ludzie łykają to momętalnie i hejtuja bez myślenie, taka jest prawda że motocykl nie robi takich szkud ani dziur w drodze leśnej ja dać po niej ten kto to pisał chyba nie widział jak wygląda droga leśna podczas wycinki drzew w lesie !!!! A wygląda tak że nawet takim crossem ciężko przez nią przejechać !!! Ten artykuł wprost kłamie , dali mandat normalnym ludziom którzy korzystają z lasu i polnych dróg

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas