Lekarz parkuje, karetka nie wjedzie. Z noworodkiem w inkubatorze szli pieszo

Od dłuższego czasu karetki nie mogą dojechać na Izbę Przyjęć szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Powodem jest auto jednego z lekarzy, które notorycznie blokuje wjazd. Mężczyzna nic sobie z tego nie robi a sytuacja staje się coraz bardziej poważna.

103 komentarze

 1. nie ma rady na chama

  Ale śmieć, macie drogę wolną, kamery tam nie sięgają, kopać pluć podrzucać śmieci, jajka+masło+słonecznik na maskę, ptaki przylecą na wyżerkę, i na pewno zostawią ślady swojej działalności, Bardziej drastyczny sposób, to zmywacz do powierzchi lakierniczych w strykawce, ja raz mu psikniecie, to nigdy już tam nie zaparkuje Gawarancja Henkela 😛

 2. Agata … to dlaczego burzycie się, że zarabia więcej niż mechanik??? Niech zarabia stosownie do wykształcenia i kwalifikacji, ale doktorzy w Polsce to są w dużej części najnormalniejsi złodzieje żerujący na krzywdzie ludzkiej, bólu i ciernieniu. Agata nie zna przypadków gdzie ludzie postawieni pod ścianę chorobą swoja lub najbliższych zapłacą wszystko żeby tylko przyjąć się na oddział, załatwić termin operacji, łaskawie przyjąć bez popierdzielonych półrocznych kolejek …. Dla mnie te indywidua z tytułem dr. med, prof. ordynator itd. to zwyczajne plugawe ścierwa, śmiecie ludzkie, złodzieje bez odrobiny moralności. Na szczęście są też i Ci prawi , ale niestety, w mniejszości.

 3. niewiem czy ktoś zauwazyl bo niechcialo mi sie juz wszystkich komentarzy czytac ale tam sa 2 rozne bmw = 2 osoby mają problemy z mózgiem a nie jedna pozdro

 4. Jak widać po większości komentarzy tutaj, (albo pod innymi artykułami, gdzie wytyka się coś lekarzom, policjantom, prawnikom czyli osobom, na wieść o sukcesie których żal tyłek ściska zwykłym piwożłopom): nie warto dyskutować z idiotami, bo sprowadzą do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem…

  • strażak - kierowca

   Widocznie jesteś dobrą koleżanką tego buca. Jak można bronić kogoś kto publicznie pluje w oczy tym, którzy go utrzymują? Co by było w sytuacji gdyby zaparkował tam w ten sam sposób zwykły Kowalski ???? Najprawdopodobniej zanim jeszcze wysiadłby z auta już stałaby lawet ze świtą policji i sm. A Ciebie zapraszam przed nasz garaż, nie ważne pod jaką bramę ale parkuj. Gwarantuje jednak, że my sobie poradzimy z tym doskonale !!!

   • Daj spokój.Jeśli ona nie widzi w zachowaniu tego buca nic niestosownego, to prawdopodobnie tak została wychowana i nauczona, więc dalsze tłumaczenie nie ma sensu.
    Być może dyskutujemy akurat z samym/samą zainteresowanym/ą ?

  • Niby nie planujesz się ‚zniżać się do naszego poziomu’, a tymczasem pokazujesz swój, jakże niski.
   Masz rację idiotko, lepiej dla ciebie, jak i dla nas będzie, jak zamilkniesz, przynajmniej wstydu sobie zaoszczędzisz, a widać guzik masz do powiedzenia, bo już odwracasz kota ogonem i zapewne jesteś zwolenniczką zamiatania spraw pod dywan, szczególnie, jeśli bohaterem wydarzenia jest lekarz.

  • Agato, wiesz chociaż czyją fraszkę przytoczyłaś?

 5. Agata ….. obrażając innych dajesz świadectwo o sobie. Brak rzeczowych argumentów i mamy to co powyżej … osobę która wszystkich ma za nic, sama bodąc zerem.

 6. połowa lekarzy nie nadaje się do wykonywania swojego zawodu . Powinna być kontrola pracy lekarzy wysłana

 7. noż ku….mać, to w takiej sytuacji jak ta z noworodkiem należy to auto po prostu staranować! No jaja sobie robi ten lekarz? Nóż się aż w kieszeni człowiekowi otwiera jak czyta o takim czymś….

 8. Agata dobrze pisze, nalezy jej sie jakas nagroda, proponuje dac jej ulubione danie Chucka Norris’a.

  czyli – danie w mordę – gdyby ktos nie wiedzial 🙂

 9. Artykuł pisała osoba upośledzonych dla podobnych sobie. Czy w tym kraju nie ma policji to sprawa jednego telefonu. Jakie to ma znaczenie kto parkuje w każdym zawodzie są chamy i debile i na nich są odpowiednie służby.

 10. niestety, na terenie prywatnym, jakim jest teren szpitala, policja za niewłaściwe parkowanie nie może ukarać

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki Folkowe 2021. Wszystkie wymiary kultury tradycyjnej. Sprawdź program
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie