690 680 960

Łęczna: Policja poszukuje zaginionego 20-latka. Gdzie jest Karol Karasiński?

Policjanci z Łęcznej prowadzą poszukiwania za zaginionym 20-letnim Karolem Karasińskim. Mężczyzna w miniony piątek ok. godz. 11.30 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to Karol Karasiński lat 20 zamieszkały w miejscowości Grądy w gm. Ludwin

Rysopis zaginionego: wzrost ok. 176 cm, szczupła sylwetka ciała, waga oko 65 kg, oczy koloru niebieskiego, twarz owalna, włosy ciemny blond krótkie z grzywką podniesioną do góry.

W dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem prawdopodobnie koloru białego, niebieskie spodnie dżinsowe, jasnoniebieskie buty sportowe „Nike”. Przy sobie miał bluzę z długim rękawem.

Wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje dot. miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łęcznej tel. 81 75-27-210, 997 lub 112, bądź najbliższą jednostką Policji.

2015-08-02 10:03:53
(fot. Policja Łęczna)

11 komentarzy

 1. „…w miniony piątek ok. godz. 11.30 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną” – i już go szukają ???
  Zadekował się do jakiejś dziuni, albo pojechał na Przystanek Woodstok, wysika się z drzwi pociągu i wróci

 2. ja nie widziałem

 3. Eciu Peciu, jakbyś znał Karola, to byś wiedział, że nie interesuje go Przystanek Woodstok. Zastanów się zanim coś napiszesz – miej odrobinę szacunku dla jego rodziny….

 4. …bo zamiast pomagać, „najlepiej” wpisywać posty, które wnoszą tylko zamieszanie,ubliżają; „lepiej” mieć egoistyczną satysfakcję, że mnie to nie dotyczy i dokopać innym słowami…a pomóc można nawet przez niewpisywanie niepotrzebnych słów, bo osoby, którym zależy na Karolu śledzą wszelkie posty z nadzieją wiadomości, która wniesie coś nowego, potrzebnego, a natrafiają na internetowy „shit” znudzonych, egoistycznych ludzi.

 5. czy znalazł się już ten chłopak ????

 6. tak znalazł się dzisiaj

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie