690 680 960

La Dolce Vita, czyli włoskie hity w Lublinie. Mamy dla Was wejściówki!

„La Dolce Vita” to najsłynniejsze włoskie piosenki w autorskiej interpretacji musicalowego aktora z Rzymu – Noicoli Palladiniego. Wykonywany z towarzyszeniem zespołu muzycznego koncert to podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy, wśród których wystarczy wymienić takie szlagiery jak: ”Tu vuo fa l’americano”, ”L’Italiano”, „Azzurro”, „Marina”, ”O’sole mio”, ”Love in Portofino”, ”Volare”, „Mamma Maria”, „Baila Morena”, „Mambo Italiano”,”Quando, quando quando”, „Buonasera Signorina”, „Arrivederci Roma”, „Ciao, Ciao Bambina”, „Tornero’’, „Parole Parole” czy ”Nie płacz kiedy odjadę”.

Lublin
2018-11-23, 18:00

Wszyscy członkowie zespołu to zawodowi muzycy, grający na światowej klasie instrumentach, a głównym wykonawcą-wokalistą i zarazem konferansjerem – jest NICOLA PALLADINI.

Po ukończeniu w 2005 roku Akademii Musicalowej Musical Theatre Academy w Rzymie, studiował metody aktorskie Strasberg/Stanislavskji w Konstant Lee Studio u wykładowcy Ilza Prestinari z Actor Studio. Rozpoczął swoją teatralną karierę w musicalu „The Rocky Horror Show” w roli Riff Raff, a następnie brał udział w licznych musicalach we Włoszech: „Welcome to the Machine” The Pink Floyd Rock Show w roli producenta Franka, „Alicja w Krainie Czarów” jako Szalony Kapelusznik, „Across the Universe”, „Marcelino, chleb i wino”,”Grease” oraz w roli Apostoła w światowej premierze w Sali Audiencyjnej Pawła VI w Watykanie muzycznego spektaklu „Maria z Nazaretu”.

 

 

W 2011 roku zadebiutował na polskiej scenie teatralnej główną rolą Mistrza Ceremonii w musicalu „CABARET”, w reżyserii Andrzeja Marii Marczewskiego, w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku. Rok później w Teatrze Muzycznym w Poznaniu wystąpił w musicalu „Kiss Me, Kate”, również kreując głównego bohatera- Fred’a Grahama/Petruchio. W 2013 roku w Nicola Palladini można było zobaczyć w roli Saszy, w inscenizacji ”Skrzypka na dachu” w Teatrze Powszechnym im. J. Kochanowskiego w Radomiu, a także jako Heroda w „Betlejem Polskiego” Lucjana Rydla na deskach Teatru Małego w Tychach.

W tym samym 2013 roku z ogromnym powodzeniem -ponad 120 spektakli od dnia premiery- wykreował postać Marino Mariniego w spektaklu muzycznym „Ciao Ciao Bambina”. Od 4 października 2014 roku można go oglądać w Teatrze Muzycznym w Łodzi w podwójnej roli Judasza i Heroda w inscenizacji słynnego musicalu „Jesus Christ Superstar”.

Pracował także nad musicalową wersją Snu Nocy Letniej Szekspira, gdzie wcielił się w role Oberona i Tezeusza.

Lubelska publiczność świetnie pamięta Nicolę, który wystąpił w noc sylwestrową 2017/2018 z żywiołowo przyjętym programem CiaoCiao Bambina.

 

Tytuł: La Dolce Vita czyli włoskie hity

Termin: 23 listopada 2018 godz. 18:00

Miejsce: Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie ul. Akademicka 15

Bilety:

KupBilecik.pl, https://www.kupbilecik.pl/impreza-30983-la.dolce.vita..lublin.html

Portal ewejsciowki.pl https://ewejsciowki.pl/lublin/teatry/fundacja-rozwoju-kultury-artbiz,967/la-dolce-vita,10126?eventId=127067

Rezerwacje u organizatora: [email protected], Tel: 572 229 519,

Ceny biletów: 20/30/40/50/60 zł

Dla grup przewidziane atrakcyjne rabaty!

Uwaga!

Dla naszych Czytelników organizator przewidział 6 podwójnych zaproszeń na koncert. Trzy podwójne wejściówki rozdamy w bieżącym tygodniu, zaś kolejne 3 w następnym. Kto je otrzyma? Zabawa jest prosta!

Spośród komentujących wybierzemy trzy osoby, które pod tym materiałem, na naszej stronie napiszą nam jakie włoskie hity kochają najbardziej i kogo chcieliby ze sobą zabrać za koncert. Ważne będzie, aby w formularzu komentarza podać swojego maila (nie w treści komentarza).  W sobotę 10 listopada podamy wybrane imiona trzech osób, które będą się bawić wraz z osobami towarzyszącymi na koncercie La Dolce Vita.

Kolejna taka zabawa 12 listopada.

 

Pierwsze wejściówki rozdane! Agnieszka, Tomek i Kata – sprawdźcie maila!

Kolejne trzy wejściówki czekają od teraz. Piszcie komentarze pod tym materiałem. Kolejne trzy osoby otrzymają podwójne zaproszenia. W sobotę 17 listopada ogłosimy kolejną trójkę Czytelników, którzy otrzymają bilety.

Kolejne trzy osoby to Monika, Luk i Marta! Sprawdźcie maile 😉 !

(fot. nadesłane)

39 komentarzy

 1. „Nie płacz kiedy odjadę…” ech to były czasy cała kupa wspomnień ?zabiorę go właśnie tam… jak otrzymam od was wejściówkę ?

 2. La dolce vita czyli Słodkie życie to właśnie ta piosenka towarzyszyła na każdych imieninach jako obowiązkowy kawałek z Włoskiej klasyki.Nie wyobrażam sobie obecnie żadnej domówki bez tego hitu.Na koncert wybiorę się z moją dziewczyną Magdaleną pozdrawiamy Łukasz i Magda:-)

 3. Ale Bano & Romina Power Ci Sara.Tu, soltanto,tu. Oto dawne bo 1982-1984 największe i najpopularniejsze stare Włoskie sentymentalne przeboje.Piosenki mojego dzieciństwa. Towarzyszyły mi od najmłodszych lat.Z ogromnął przyjemnością posłuchała bym ich jak i innych na żywo z moim chłopakiem, którego zabiorę na koncert muzyki Włoskiej. Pozdrawiam ?.

 4. Mój kochany mąż uwielbia włoskie przeboje, pomimo iż nie jesteśmy aż tak „dojrzali”?. Codziennie mu towarzyszą, a przy okazji zaraża nimi i mnie?

 5. Azzurro,Marina,O sole mio, Volare,Love in Portofino, Guarda che luna i Nie płacz kiedy odjadę to utwory, które kojarzą się z kultowymi hitami Włoskimi. Wejściówkę podarował bym swoim rodzicom ,którzy końcem października obchodzili swoją 35 rocznice ślubu.Myślę ,że byłby to wspaniały prezent ponieważ bardzo lubią Włoską muzykę.

 6. Ulubione włoskie przeboje to praktycznie wszystkie, które wymieniliście w tekście. Ale najbardziej chciałabym usłyszeć „Firenze Santa Maria Novella” z repertuaru Pupo. Nie wiem, czy będzie prezentowana na koncercie, ale jak nie pójdę – to się nie dowiem 🙂 . A powód ? W tym roku po raz pierwszy byłam we Florencji ( tytułowej Firenze) i wróciłam z zamiarem powrotu tam w przyszłe wakacje. Uczę się już włoskiego i mam nadzieję, że nie zginę w Toskanii. A na koncert zabrałabym swojego męża, ktory właśnie 23 listopada ma x- dziesiąte :):):) Urodziny. Grazie :):):). Ci vediamo na koncercie ( mam nadzieję 🙂

 7. W pierwszym podejściu nie wygrałam, może w drugim więc….
  Jak „świeżo upieczona” teściowa zaprosiłabym na konczerto moją synową 🙂
  Ulubiona piosenka: Mama Leone, oczywiście.

 8. Podejście nr 2 🙂 ten sam utwór Andrea Bocelli – Caruso i również niezmiennie, wybrałabym się na koncert z osobistym małżonkiem 🙂

 9. Jeżeli chodzi o Włoskie przeboje polecam Pupo Su Di Noi .Jest to piękna piosenka najlepsza z najlepszych.Na koncert wybiorę się ze swoją małżonką pod warunkiem ,że zdobędę wejściówkę.Do zobaczenia pozdrawiam.

Kursy walut

 • USD 4.4787zł 0.84%
 • GBP 5.4534zł -0.04%
 • EUR 4.6995zł 0.21%
 • CHF 4.7472zł -0.15%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)