690 680 960

Kupiła 10 kg suszu tytoniowego na własne potrzeby. Grozi jej grzywna i nie tylko

Nie pomogły tłumaczenia, że susz był na własny użytek. Wkrótce mieszkanka Włodawy będzie musiała zapłacić grzywnę oraz kwotę należnego uszczuplenia podatku VAT i akcyzy.

Policjanci razem z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez 69-letnią włodawiankę znaleźli worek jutowy z zawartością suszu tytoniowego o wadze blisko 10 kg.

Kobieta wyjaśniła funkcjonariuszom, że susz zakupiła kilka tygodni temu od nieznanego mężczyzny i był on przeznaczony na jej własny użytek. Wyliczona wartość uszczuplenia akcyzy i podatku VAT przekroczyła kwotę 10 tys. złotych.

Za posiadanie suszu bez oznaczenia znakami akcyzy kobiecie grozi wysoka kara grzywny, będzie również musiała zapłacić kwotę należnego uszczuplenia podatku VAT i akcyzy.

(fot. Policja Włodawa)

59 komentarzy

 1. Głosowaliście na patologie to płacicie na jej zachcianki 😂

  • Tak samo płacisz kubusiu puchatku tyle że jesteś na tyle głupiutki że nie zdajesz sobie z tego sprawy jak polskie rządy cię okradają bez znaczenia czy pis po sld wiosna czy konfederacja ruskich zdrajców jeden chlew !!! Jak pisał Orwell są świnie równe i równiejsze ale każda świnia pcha swój ryj do koryta żeby się jak najbardziej nażreć !!!

 2. POPAPRAŃCE K>WPIS.>MAC

 3. Ile zapłaci pewnie z 10.000 koła choć znajomy dostał 50.000 tysięcy za pół worka

 4. Brawo ja …ty jesteś patologią, co ukraść już nie możesz i bólu pupki dostałeś??? Hahhaha

 5. Czegoś ty nie rozumie. 10 kg tytoniu w sklepie to koszt 5000zł. Jakim cudem uszczuplanie za vat i akcyze za 10 kg. wyliczyli na ponad 10000zł. Co to za wyższa matematyka?

 6. Chciałbym żeby rządzący czytali komentarze ludzi. Tak tytoń jak i dwa krzaczki zioła prowadzą do poważnych konsekwencji – a chciałbym żeby było inaczej.

 7. Policyjne panstwo niedlugo nie można bedzie pierdnąć jak bedzie tak dalej to ludzie wyjda na ulice wszedzie tylko kasa dla państwa siecliczy akcyza wat nic nie mozna na wlasny uzytek zrobic tytoń nie ,swinie nie musi byc kolczykowana ,bimbru tez nie wolno robić bo panstwo traci na tym .Teraz pytanie kim jest państwo jakimis użedasami i politykami co robią pod siebie czy są dla nas społeczenstwa co ich wybiera może czas to zmienić oni mają byc dla nas nie my dla nich jak krowa dojna

 8. nie wolno i tyle. tak trudno to zrozumieć? za głupote sie płaci

 9. a skąd wiedzieli gdzie szukać?

 10. Przyjedźcie do mnie kuhwy pazerne – mam w piwnicy ponad 160 kg tytoniu.
  Ostrzegam tylko ż jak wejdziecie to już nie wyjdziecie 🙂

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas