690 680 960

Księżpol: Jechał pijany motorowerem i wymusił pierwszeństwo

Nietrzeźwy 38-letni kierujący rometem trafił do szpitala po tym, jak wjechał na skrzyżowanie nie udzielając pierwszeństwa przejazdu skodzie. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej doprowadził do zderzenia z osobówką. 19-latkowi ze skody nic się nie stało, był trzeźwy, natomiast będący pod widocznym działaniem alkoholu motorowerzysta został zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj rano na drodze wojewódzkiej nr 835 w Księżpolu. Wysłany na miejsce patrol ruchu drogowego zabezpieczył miejsce zdarzenia i ustalił jego przebieg. Ze wstępnych czynności funkcjonariuszy wynika, że kierujący motorowerem wjechał na skrzyżowanie wprost pod jadący prawidłowo drogą W835 samochód osobowy. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielając pierwszeństwa przejazdu, kierowca rometa doprowadził do zderzenia z osobówką.

Kierowcą skody okazał się 19-letni mieszkaniec gminy Księżpol, był trzeźwy. Z kolei kierowcą motoroweru był 38-letni mieszkaniec tej samej gminy. Od mężczyzny czuć było silną woń alkoholu, z uwagi na odniesione w wypadku złamania, pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie w chwili zdarzenia.

2014-03-10 11:35:16
(fot. KWP Lublin)

Jeden komentarz

  1. Prawidłowy ciąg zdarzeń
    Wypił, jechał, wymusił wylądował w szpitalu.
    I niech sie, qurwa, cieszy, że nie na cmentarzu. Dobrze, ze tylko on ucierpiał.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku