Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Księżpol: Jechał pijany motorowerem i wymusił pierwszeństwo

Nietrzeźwy 38-letni kierujący rometem trafił do szpitala po tym, jak wjechał na skrzyżowanie nie udzielając pierwszeństwa przejazdu skodzie. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej doprowadził do zderzenia z osobówką. 19-latkowi ze skody nic się nie stało, był trzeźwy, natomiast będący pod widocznym działaniem alkoholu motorowerzysta został zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj rano na drodze wojewódzkiej nr 835 w Księżpolu. Wysłany na miejsce patrol ruchu drogowego zabezpieczył miejsce zdarzenia i ustalił jego przebieg. Ze wstępnych czynności funkcjonariuszy wynika, że kierujący motorowerem wjechał na skrzyżowanie wprost pod jadący prawidłowo drogą W835 samochód osobowy. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielając pierwszeństwa przejazdu, kierowca rometa doprowadził do zderzenia z osobówką.

Kierowcą skody okazał się 19-letni mieszkaniec gminy Księżpol, był trzeźwy. Z kolei kierowcą motoroweru był 38-letni mieszkaniec tej samej gminy. Od mężczyzny czuć było silną woń alkoholu, z uwagi na odniesione w wypadku złamania, pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie w chwili zdarzenia.

Księżpol: Jechał pijany motorowerem i wymusił pierwszeństwo

2014-03-10 11:35:16
(fot. KWP Lublin)

Jeden komentarz

  1. Prawidłowy ciąg zdarzeń
    Wypił, jechał, wymusił wylądował w szpitalu.
    I niech sie, qurwa, cieszy, że nie na cmentarzu. Dobrze, ze tylko on ucierpiał.

Z kraju