Krzysztof Żuk składa zawiadomienie do prokuratury na Sylwestra Tułajewa. Poszło o wypowiedzi i bilbordy (wideo)

Ostry i brudny koniec kampanii przed wyborami w Lublinie. W piątek Krzysztof Żuk złożył w prokuraturze zawiadomienie dotyczące wczorajszych wypowiedzi Sylwestra Tułajewa dotyczących imigrantów oraz bilbordów, które pojawiły się na ulicach miasta z napisem „Krzysztof Żuk sprowadzi imigrantów? Oni mordują, gwałcą kobiety i dzieci”.

W piątek przed budynkiem prokuratury przy ul. Okopowej prezydent Lublina Krzysztof Żuk spotkał się z przedstawicielami mediów, aby poinformować, że składa do prokuratury doniesienie na Sylwestra Tułajewa. Jest ono związane z jego wczorajszymi wypowiedziami dotyczącymi imigrantów, a także dotyczy bilbordów, które dzisiaj pojawiły się na ulicach miasta o treści – „Krzysztof Żuk sprowadzi imigrantów? Oni mordują, gwałcą kobiety i dzieci”.

Sylwester Tułajew na swoim profilu na Facebooku i Twitterze zaprzeczył, że ma związek z tymi bilbordami i uważa, że cała sprawa ma charakter prowokacji.

– Wczoraj partyjny działacz PiS Sylwester Tułajew zwołał briefing prasowy, na którym próbował wmówić mieszkańcom, że miasto ma jakiekolwiek możliwości podejmowania decyzji o przyjmowaniu uchodźców. Równolegle pojawiły się kłamliwe i brutalne spoty PiS – mówił Krzysztof Żuk na konferencji prasowej.

Krzysztof Żuk zawiadamia prokuraturę w sprawie kampanii nienawiści, jaka pojawiła się w naszym mieście:

(fot. polsatnews.pl, wideo Sylwester Tułajew, Krzysztof Żuk)

Zobacz również

29 komentarzy

 1. A skąd w ogóle u obu tych kołtunów megalomańskie przekonanie, że tu jacyś imigranci (no, może poza Ukraińcami – ze względu na geograficzną i kulturową bliskość) w ogóle zechcą przyjeżdżać? Przecież to trzeba być niespełna rozumu, żeby chcieć tu emigrować.

  • I całe szczęście! Niech nie przyjeżdżają! Chcesz się ubogacić z rodziną? Jedź do Niemiec albo Francji. Szerokiej drogi!

  • Mówisz że ich u nas nie ma? To masz problem ze wzrokiem i mało po mieście chodzisz. Systematycznie ich przybywa, Oficjalnie niby ich nie ma, niby ich nie chcą, a wbrew temu co mówią wszyscy politycy coraz więcej ich widać na ulicach naszych miast .

   • Strefa Schengen, mówi ci to coś? Z Niemiec rzut beretem to to towarzystwo rozłazi się jak rob….. Nie dokończę bo Kramkova ze swoja fundacją proces mi wytoczy.

   • Ci ludzie, których widzisz, to są zapewne studenci i absolwenci UM. Bo z imigrantów, to chyba tylko trochę Ukraińców i Czeczenów. Na pewno nikt Ci z Afryki ani Bliskiego Wschodu nie przyjedzie do Miasta Inspiracji.

  • Ty żeś tu przyemigrował i nijak się ciebie pozbyć nie daje. Nawet ci samolot do domu pod nos podstawili a ty dalej tu smrodzisz.

 2. Ze statystyk policji wynika, ze gwałty także zbiorowe, tortury, przetrzymywanie wbrew woli w w Polsce to przede wszystkim, jeżeli nie wyłącznie sprawka naszych rodzimym ziomków z polską krwią w żyłach, dobrych katolików, co niedziela w kościele. Za to o imigrantach cisza i spokój. Robią kebsy, sprzedają ciuchy, czasem fajki, no i młodsi studiują.

  • A skąd wiesz, że ci ludzie byli na mszy? Masz dowody, że to byli katolicy? A może to byli ateiści? Może statystyki u nas wyglądają tak, bo nie ma u nas śniadych lowelasów? Skończ jakąś szkołę, pójdź do logopedy, a potem się wypowiadaj. I zapamiętaj jedną rzecz: w sieci nic nie ginie. Podpowiadam: dwa razy się zastanów, zanim coś nabazgrzesz na forum, bo możesz się tłumaczyć i odpowiadać za pomówienia. Z pozdrowieniami. Wujek Dobra Rada.

   • Wujek … to kto siedzi w polsich wiezieniach ? Statystycznie wiecej jest katolikow czy ateistoww ?

    • W więzieniu jest mnóstwo ale pseudo katolików, których poza chrztem nic z Kościołem nie łączy. Oni bardziej są niewierzący niż wierzący, bo jakby na prawdę wierzyli, to by takich rzeczy nie robili. Czy tak trudno to przyswoić? Czyny, a nie słowa, określają to, kim jest na prawdę człowiek. Pozdrawiam.

  • Przestań szerzyć tą propagandę. Siedzą grzecznie i robią kebsy. Hehehehhe. Naiwny tępaku, W Wielkiej Brytanii skazali niedawno gang pedofili muzułmańskich, a to tylko góra lodowa. To link: https://www.wykop.pl/link/4231841/afera-pedofilska-w-uk-muzulmanski-gang-przez-lata-gwalcil-mlode-dziewczeta/

 3. typowa tępa prowokacja

  • A skąd wiesz, że ci ludzie byli na mszy? Masz dowody, że to byli katolicy? A może to byli ateiści? Może statystyki u nas wyglądają tak, bo nie ma u nas śniadych lowelasów? Skończ jakąś szkołę, pójdź do logopedy, a potem się wypowiadaj. I zapamiętaj jedną rzecz: w sieci nic nie ginie. Podpowiadam: dwa razy się zastanów, zanim coś nabazgrzesz na forum, bo możesz się tłumaczyć i odpowiadać za pomówienia. Z pozdrowieniami. Wujek Dobra Rada.

 4. Dam po-wcu powiesles plakat pewnie mordo brzydna najlepszą obroną jest atak

 5. To już do tego się Krzysio POsunął? No no, brawo on. Nawet jeśli to nie on, w co szczerze wątpię, to „Kto mieczem wojuje od miecza ginie” Było zaczynać brudną kampanię? Nie odwołałeś Pan swojego stanowiska w sprawie uchodzców!!! Swoją gościnę zaproponowałeś rok temu, po jasnym stanowisku Rządu RP od chwili jego powołania. Marzy ci się Księstwo Lubelskie pod twoimi panowaniem? Dlatego nie współpracujesz z Rządem i do żadnych projektów nie przystąpiłeś? Niedoczekanie. Za dużo kłamstw, za dużo długów, za dużo kumoterstwa.

  • Nie pomyliłeś urzędów?
   Od współpracy z rządem zdaje się mamy już niejakiego Czarnka…
   Nie za bardzo chciałbyś się z tym rządem skumać? 🙂

   • Zapracowana na półtorej etatu koleżanka oprócz zajmowania się dzieckiem, ma jeszcze czas na pisanie komentarzy? Dzięki współpracy z Rządem Biała Podlaska już przekazała pierwszym mieszkańcom klucze do mieszkań z Rządowego programu „Mieszkanie +” A Lublin co? Jak zwykle w czarnej dziurze. Żuk z deweloperami jakiś konkurencyjny program chce stworzyć i wraz z TBS Nowy Lublin wydymać przyszłych mieszkańców. Ciekawe, czy po przegranych wyborach obejmie funkcję prezesa, czy, nie daj Boże w przypadku wygranej, zostanie szarą eminencją tej podejrzanej spółki.

 6. Teraz bedzie się tułał po prokuraturze bo wcześniej po zakrystii — ministrant z zeroewym dorobkiem pracy nie mający nic do powiedzenia po za tym co przeczyta z kartki. Tak trzymać Krzysiek.

 7. Tułajew, mały pisowszczyk bez żadnego dorobku (jak zdecydowana większość pisowskich bonzów) , jak nie ma nic do zaproponowania mieszkańcom Lublina to straszy emigrantami. Ciekawe ile jeszcze ciemny lud to będzie kupował? Może już wystarczy tych bredni? Już w niedzielę możecie pokazać, że nie kupujecie kłamstw i mowy nienawiści w stosunku do innych i przede wszystkim do konkurentów.

 8. Dajcie już spokój z tą polityka

 9. czy Żuk swojej przyjaciółce Kramkovej i jej fundacji” Otwarty Dialog” się poskarżył? Oni lubią walczyć z mową nienawiści. Cóż mentalność Kalego w pełnej krasie na progu kampanii wyborczej.

 10. Nie trzeba kłapać tylko pójść i zagłosować zgodnie zgodnie z własnymi przekonaniami, sumieniem i … ułożeniem fusów w szklance 😀

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online