Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Krzysztof Buczkowski i Mateusz Cierniak dołączyli do ekipy Motoru Lublin (zdjęcia, wideo)

Krzysztof Buczkowski i Mateusz Cierniak Racing #842 dołączyli do ekipy Motoru Lublin w sezonie 2021. Informację o podpisaniu kontraktów z zawodnikami ogłoszono za pośrednictwem filmu nagranego z udziałem członków kabaretu Ani Mru Mru.

Informację o podpisaniu kontraktów z zawodnikami ogłoszono za pośrednictwem filmu nagranego z udziałem członków kabaretu Ani Mru Mru: Marcina Wójcika i Waldemara Wilkołka.

 

 

W ubiegłym sezonie 34-letni Krzysztof Buczkowski reprezentował barwy GKM-u Grudziądz. Ten niezwykle doświadczony zawodnik, mający za sobą występy nie tylko w PGE Ekstralidze, ale również w Szwecji, Danii czy Wielkiej Brytanii z pewnością będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony i odbudować swoją formę.

Z kolei 18-letni Mateusz Cierniak w nadchodzącym sezonie będzie występować w roli juniora. Dotychczas znany był kibicom z występów w I-ligowej Unii Tarnów.

Włodarze Motoru Lublin ogłosili w tym tygodniu także, że w przyszłym sezonie jego barwy będzie reprezentował także przenoszący się z Unii Leszno Dominik Kubera.

(fot. Michał Niedźwiadek, wideo MotorTV

 

8 komentarzy

 1. Witamy w Lublinie. Czekamy na nowy sezon. Powodzenia.

 2. Film jest po prostu zaJEDWABISTY , oby w 2021 roku w Motorze było tak samo , czekamy na medal mistrzostw Polski WASZA MAĆ !!!

 3. Co to za sport w ogóle. Nawet się nie da w drugą stronę skręcić tym czymś.????

  • Co to za twoja partia – pis jakiś czy konfidentracja

   • Pudło chłopie.
    To jest taki typowy kolorowy lubelski lewak ja ty i różni się tylko tym od ciebie, że ma mózg ale wcale go nie używa. Zaś w twoim przypadku jest podobnie, też masz mózg ale używasz tylko połowę, bo ta druga strajkuje i twierdzi że jest babą, a nie chłopem.
    Jakby nie patrzeć obaj jesteście spod tej samej kolorowej flagi i obaj sobie pisani.

    Dobry ruch Motoru, a nawet jeden z najlepszych w transferach. Mati zrobi swoje, a Buczek się u nas odbuduje jak każdy, kto do nas przychodzi.

    • Dobry ruch Motoru, a nawet jeden z najlepszych w transferach. Mati zrobi swoje, a Buczek się u nas odbuduje jak każdy, kto do nas przychodzi.
     Zwłaszcza finansowo

 4. Dominik Kubera i Mateusz Cierniak to strzał w dziesiątkę! Sam oglądając mecze w trakcie sezonu wymieniałem tylko tych dwóch jako marzenie w Motorze (zakładając że Zagar zostanie, bo się sprawdził). Niestety zmiana przepisów z wymogiem R-24, zmusiła klub z rezygnacją Mateja w LBN. Ale mamy Krzysztofa Buczkowskiego, jestem sceptyczny do jego osoby, ale skoro Słoweniec odpalił to dam wiarę Jakubowi Kępie że i Buczek odpali… Co do Kevlarów robią niesamowite wrażenie, i idziemy dalej jako pionierzy E-ligi z dwoma modelami -dom -wyjazd. Tego jeszcze nie było, wyznaczamy trendy światowego żużla, brawo Jakób Kępa! Dzieje się…

 5. Jakób… Jakie miasto, taka wieś…