690 680 960

O krok od tragedii: Samochód wpadł na przejście i przewrócił się na bok

Dzisiaj przed południem na al. Tysiąclecia w Lublinie samochód osobowy wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Kierowca i pasażerowie uciekli.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 11 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Jak ustaliliśmy, mężczyzna kierujący chryslerem, jadąc od strony Felina, na rondzie przy zamku stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego auto zjechało na lewą stronę jezdni a następnie uderzyło w znaki drogowe. Auto wpadło na przejście dla pieszych a po chwili przewróciło się na bok, zatrzymując się na pasie zieleni. Na szczęście w tym czasie nikogo nie było na obleganym przez pieszych przejściu i chodniku.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Jednak gdy ratownicy po kilku minutach dojechali na miejsce zdarzenia, kierowcy ani pasażerów już nie było. Jak wyjaśniali świadkowie, po tym jak pojazd się przewrócił, podjechało inne auto, osoby podróżujące chryslerem pośpiesznie przepakowały do niego wypchane torby a następnie wszyscy szybko odjechali.

Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Jednocześnie trwa poszukiwanie kierowcy i pasażerów chryslera.

(fot. Arek)


(fot. Piotr)

(fot. lublin112)
2015-05-02 12:41:56

19 komentarzy

  1. Byłem świadkiem tego zdarzenia i mogę dopowiedzieć ze samochód zanim się zatrzymał na tym boku jakoś cztery razy koziołkował.

  2. Widziałam zaraz po wypadku, jak ludzie próbowali przekręcić samochód na koła. Przejeżdzała obok policja, panowie tylko popatrzyli, pojechali dalej, zero pomocy, zainteresowania, czy z pasazerami okay, liczyli, ze koledzy odwalą robotę…

  3. powinni im pomuc postawic samochod

  4. człowiek nie jest bezpieczny na przejściu a nam mandaty nakładają Za. Jazdę po chodniku.

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas