Krężnica Jara: Pijany, bez uprawnień, z trzema sądowymi zakazami czołowo zderzył się z volkswagenem

Nie dość, że wielokrotnie był zatrzymywany za jazdę po pijanemu, po raz kolejny wsiadł za kierownicę i ruszył w drogę. Tym razem spowodował groźny wypadek.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 19 w Krężnicy Jarej pod Lublinem. Na drodze prowadzącej do Strzeszkowic zderzyły się dwa samochody osobowe: nissan i volkswagen.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący nissanem mężczyzna, jechał w kierunku Lublina. W pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas jezdni. Tym samym doprowadził do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, załogi ratownictwa medycznego i policja. Do szpitala została przetransportowana kobieta kierująca golfem. Po pewnym czasie, sprawca zdarzenia źle się poczuł i również trafił do szpitala.

Jak się okazało był on pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego 2,2 promila alkoholu w organizmie. Nie posiadał do tego uprawnień do kierowania pojazdami. Podczas sprawdzania w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że to nie był pierwszy raz, kiedy wsiadł za kierownicę w takim stanie. Mężczyzna posiada trzykrotny sądowy zakaz kierowania.

Przez kilkadziesiąt minut droga była całkowicie zablokowana, potem wprowadzono ruch wahadłowy.

(fot. lublin112)
2016-09-23 22:00:25

Zobacz również

38 komentarzy

 1. Trzepać pijaków po kieszeni, niech komornicy zabierają ostatnią parę gaci. ”Mężczyzna posiada trzykrotny sądowy zakaz kierowania” to mnie do łez rozbawiło…

 2. A jak Sz.P. Ziobro zaostrza kary to wszyscy krzyczą: „nie no, jak tak można, to za dużo… będą wsadzać niewinnych ludzi do więzienia…” Powinien się tym zająć 😉

 3. Powinni skonfiskować takiej osobie samochód już po pierwszym wyroku i zrobić tak, by nigdy już nie mógł sobie kupic samochodu

 4. Dla EASY. Dumałeś, dumałeś i strzeliłeś! Odciski mnie bardzo bolą. Właśnie wróciłem z pola. Siedzę w walonkach ze stopami leżącymi na słomie wyżej od tyłka (jak amerykanos), popijajæc regionalnego browarka, a obok stado łani badające moje myśli. Nie jak ty stękając ze złamasem, dukając coś na klawiaturze aby wykazać pochodzenie z wielkiego miasta. Ale kto pi.dą się urodził ten skowronkiem nie będzie, mając na myśli ciebie, cdn.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7416zł -0.75%
  • GBP 5.0897zł -0.21%
  • EUR 4.5342zł -0.29%
  • CHF 4.213zł -0.38%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL