Kraśnik: Zderzenie dwóch aut na ul. Urzędowskiej. Kierujące trafiły do szpitala

W poniedziałek po południu na ul. Urzędowskiej w Kraśniku doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Kierujące z obu pojazdów trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek po południu w Kraśniku w rejonie skrzyżowania ul. Urzędowskiej z ul. Koszarową. Jak nam przekazał st.asp. Janusz Majewski, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Jeep wyjeżdżając na ul. Urzędowską z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem, który następnie uderzył w znak na wysepce rozdzielające pasy ruchu, a po chwili zderzył się z pojazdem marki Volvo.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Do szpitala przetransportowano kierujące z obu pojazdów.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Przez kilkadziesiąt minut ruch wypadku odbywał się z dużymi utrudnieniami.

Zdjęcie dzięki uprzejmości serwisu Kraśnickie Ratownictwo.

2017-09-25 17:05:55
(fot. Kraśnickie Ratownictwo)

Zobacz również

6 komentarzy

  1. No to teraz jozef i jemu podobni się wyżyją w komentarzach żeby im tylko żyłka nie pękła z ekstazy. Dwie kierujące toż to pełnia szczęścia do plucia jadem ?

    • tak, tylko musisz wchwile poczekać bo lekcje odrabiają, wywiadówka była w gimnazjum a oni już pare pał na koncie mają wiec muszą czekać aż starsza do sklepu wyjdzie aby kompa odpalić

  2. znowu baby za kierownica?….to juz sie staje nudne…

  3. JEEP NIE MIAL SZANS Z VOLVO .VOLVO GO ZGIELO JAK PUSZKE OD KONSERWY,VOLVO JEST NAJDROZSZYM I NAJBEZPIECZNIEJSZA MARKA NA SWIECIE,NIESTETY CENY TYCH SMAOCHODOW SA KOSMICZNE ALE SZACUN DLA INZYNIEROW VOLVO!!!!!!!!!!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!