Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kradzież to u niego najmniejszy problem. Złodziej paliwa zaatakował policjantów

Za kradzież paliwa mógł otrzymać mandat. Mężczyzna jednak zaczął wyzywać policjantów, którzy go zatrzymali, a następnie ich zaatakował. Stanie za to przed sądem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Policjanci zostali zaalarmowani o kradzieży paliwa na jednej ze stacji paliw. Jeden z patroli drogówki dostrzegł opisywany pojazd w rejonie galerii handlowej.

Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali kierowcę mercedesa do kontroli. Choć mężczyzna zatankował bez płacenia za zalewie kilkadziesiąt złotych, to jednak na mandacie się nie skończyło.

Wszystko dlatego, iż 54-latek zaczął wyzywać funkcjonariuszy. Kiedy ci starali się go uspokoić, ten zareagował wobec nich agresją naruszając nietykalność policjantów. W wyniku tego agresor trafił na komisariat. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

14 komentarzy

 1. Złodziej paliwa zaatakował policjantów – to trzeba było mu „pojechać po zdrówku”, żeby zapamiętał, że kogo, jak kogo, ale policjanta się nie tłucze.
  Chyba, że na granicy polsko-białoruskiej, ale tylko kamieniami.

 2. Co starali się zrobić? Uspokoić? Gumowanie na miejscu a nie uspokajanie.

 3. Do paki odrazu !!!

 4. Wyborca PO jak nic.

 5. Pan Sołtys z Lublina

  Mężczyzna zaczął bluzgać policjantów, którzy go zatrzymali, a następnie ich zaatakował.
  Czasami zastanawiam się, po co policjanci dźwigają broń i pałki.

  • A nie powinno być „bluzgać na”? Albo bardziej elegancko – znieważać? Taka kulturalna Redakcja, a takie rynsztokowe słownictwo…

 6. Glupi dziad.!

 7. Wina mediów. Jakby tak bluzgał na posłów (szczególnie ***), jakby tak szarpał pi,sowców – bohater! A policja to taka sama władza jak politycy. Ustawodawcza, wykonawcza, ale władza. Podkopując jeden element Państwa, osłabia się całą konstrukcję, naprawdę tego nie rozumiecie?

  • Rozumiem, że jak policja przeprowadza czynności wobec obywatela to się człowiek zachowuje cywilizowanie a nie jak małpa.

   • A co mu pomoże szarpanina? Jak jest niewinny to go zaraz puszczą. W sumie w ten sposób odpały same się eliminują że społeczeństwa na dłuższy okres.

 8. redakcjo co za wspaniały język. artykuł pisany na kolanie? może na plecach?

 9. Za taką kwotę niewiele mogli mu zrobić. Naciągane zarzuty. Brak innych świadków.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112