690 680 960

Kradną już nawet przydrożne barierki. „Mogły zostać wykorzystane jako ogrodzenie”

Nieznana osoba ukradła barierki oddzielające chodnik od przydrożnego rowu. Zarządca drogi powiadomił o wszystkim policję. Funkcjonariusze podejrzewają, że użyto ich jako ogrodzenie w gospodarstwie.

Po raz kolejny okazuje się, że w zainteresowaniu złodziei jest nawet infrastruktura drogowa. Informowaliśmy już o skradzionych znakach, betonowych płytach umacniających skarpy, teraz łupem stały się metalowe barierki.

Zdarzenie miało miejsce w Szczygłach Dolnych w powiecie łukowskim. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kradzieży dokonano pomiędzy 20 a 23 listopada. Nieznany sprawca odkręcił od metalowych słupków 11 przęseł barierek i zabrał je ze sobą.

Zarządca drogi powiadomił o wszystkim policję. Obecnie funkcjonariusze poszukują sprawcy kradzieży. Jak wyjaśnia asp. szt. Marcin Józwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, barierki najprawdopodobniej wykorzystano już jako elementy ogrodzenia w gospodarstwie rolnym.

Policjanci zaapelowali do osób, które były świadkami kradzieży, lub mają wiedzę na jej temat, o kontakt telefoniczny z prowadzącym dochodzenie pod nr 47 814 72 43, lub z najbliższą jednostką Policji. Anonimowość jest zapewniona.

Kradną już nawet przydrożne barierki. „Mogły zostać wykorzystane jako ogrodzenie”

Kradną już nawet przydrożne barierki. „Mogły zostać wykorzystane jako ogrodzenie”

(fot. policja)

9 komentarzy

 1. Polakowi wszystko się przyda. U nas na jesieni ławki wzdłuż drogi ukradli tzn jak sie nie dało odkręcić to z betonowymi płytami wyrwali.

 2. Bida za rządów PiS , to i krasną. Ale wg nich jest dobrobyt no oni się nie mylą

 3. Polacy wstają z kolan.

 4. I bardzo dobrze jaki rząd taki kraj

 5. podziwiam podejrzliwość krawężników

 6. Widziałem jak na rowery pakowali.

 7. W tym kraju sie nie da zarobić więc każdy orze jak może

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas