Konar spadł na karetkę. Nikomu się nic nie stało (foto)

Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniu na ul. Głuskiej. Odłamany przez silny podmuch wiatru konar spadł na karetkę.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 12:30 na ul. Głuskiej w Lublinie. W rejonie kościoła na karetkę transportową spadł konar, który z odłamany od drzewa przez silny podmuch wiatru.

Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. W pojeździe uszkodzona została szyba czołowa. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Jak nas poinformowano, w działania związane z usuwaniem skutków silnego wiatru od kilku godzin zaangażowani są zarówno strażacy z jednostek w Lublinie, jak też druhowie z OSP z okolicznych miejscowości. Strażacy jeżdżą od zdarzenia do zdarzenia.

(fot. lublin112)

Zobacz również

Jeden komentarz

  1. jeszcze więcej drzew nasadzić, zaczną się silne czerwcowe burze i znów pół Lublina zostanie zdemolowane przez walące się drzewa. niestety propaganda zielonych oszołomów tego nie pojmuje. poczekajmy aż kogoś coś takiego zabije, najlepiej matkę z dzieckiem lub staruszkę, wtedy będzie najbardziej medialnie. Drzewa owszem, jestem za, ale razem ze zdrowym rozsądkiem i głową, a nasadzenia w odpowiednich miejscach, a nie co metr i najlepiej jeszcze komuś na głowie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)