Kompletnie pijany zderzył się z innymi autami i uciekł. Po chwili przypadkowo wpadł

Dzisiaj po południu w Lublinie policjanci zatrzymali do kontroli jadące z uszkodzonym kołem auto. Okazało się, ze kierowca był pijany a na dodatek uciekał z miejsca kolizji.

W środę, około godziny 16-tej na ulicy Graffa w Lublinie, osobowy peugeot uderzył w dwa jadące obok niego pojazdy. Kierujący autem natychmiast zaczął odjeżdżać, uciekając z miejsca zdarzenia. Auto po chwili zniknęło poszkodowanym z oczu i zszokowani całym zdarzeniem powiadomili o wszystkim policję.

W tym czasie funkcjonariusze lubelskiej policji, patrolujący w nieoznakowanym radiowozie okolice ulicy Witosa, zauważyli jadące auto, którego przednie koło było pozbawione powietrza, dodatkowo z pojazdu zwisało uszkodzone lusterko. Nie zastanawiając się długo, postanowili zatrzymać samochód do kontroli, żeby wyjaśnić dlaczego kierowca jedzie tak uszkodzonym samochodem. Po chwili wyszło na jaw, że jest on kompletnie pijany.

Badanie alkomatem wykazało u niego blisko trzy promile alkoholu. W trakcie wykonywania z nim czynności, okazało się, że jest to sprawca wcześniejszego zdarzenia z ulicy Graffa. Mężczyzna został zatrzymany, zaś jego pojazd trafił na policyjny parking. Teraz kierowca odpowie przed sądem, grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112)
2014-06-25 18:42:12

Zobacz również

2 komentarze

  1. Kupię tego Peugeota

  2. Nie dwa samochody, tylko jeden, nie jadące obok, tylko z naprzeciwka. Klient jechał ul. Graffa pod prąd od strony ul. Łęczyńskiej, uszkodził Forda fokusa i pojechał dalej. Próbował wjechać pod prąd na wiadukt nad Aleją Tysiąclecia – bez skutku – zablokowały go inne pojazdy jadące od strony ul. Turystycznej. Pojechał dalej ul. Graffa w stronę młynu Lubelli. Tam wjechał na Al. Tysiąclecia i pojechał w kierunku Atrium Felicity. Tam został zatrzymany przez nieoznakowany patrol policji – w międzyczasie policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu wraz z numerami rejestracyjnymi pojazdu. Posiadam nagranie wyczynów tego człowieka – policja także.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!