690 680 960

Kompletnie pijany profesor jednej z lubelskich uczelni jechał przez miasto. Zatrzymali go przechodnie (foto)

Profesor jednej z największych lubelskich uczelni wyższych został ujęty przez przechodniów, kiedy po pijanemu starał się jechać przez miasto. Znajdował się w takim stanie, że miał problemy z ustaniem na nogach.

W sobotę osoby przechodzące w rejonie skrzyżowania ul. Węglarza z ul. Strzembosza, zwróciły uwagę na kierowcę subaru, który nie był w stanie się płynnie poruszać. Kiedy zatrzymał się w pobliżu przejścia dla pieszych na wysokości sklepu Stokrotka, piesi zareagowali i uniemożliwili mężczyźnie dalszą jazdę. O wszystkim powiadomiona została również policja.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze potwierdzili podejrzenia świadków. Od mężczyzny wyraźnie wyczuwalna była silna woń alkoholu. Kierowca widząc, jakie problemy go czekają, stwierdził nagle, że jest mu słabo i potrzebuje pomocy lekarskiej. Wezwany więc został zespół ratownictwa medycznego. Ratownicy po przebadaniu kierowcy orzekli, że z cała pewnością nic mu nie dolega.

Jak nam wyjaśniała podkom. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, badanie alkomatem wykazało, że 56-letni mieszkaniec Lublina miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Kiedy mężczyzna wytrzeźwieje, zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

(fot. nadesłane)

61 komentarzy

 1. Pewnie nie pierwszy raz jechał na bani,ale tym razem nie miał farta i mu nie pykło:-)???
  Upublicznić wizerunek i dane tego zacnago przedstawiciela lubelskiej elity intelektualnej.

  • i to jest jednym z wielu dowodów na to dlaczego części „nauczycieli” przeszkadza stabilny i jasny system wartości.

 2. ciekawe jakiej uczelni i kto, możę takie dane powinny być publikowane, jako jedna z form kary

 3. zakręcony jak twist z korniszonami

  Czyżby badania reakcji organizmu na wielostopniowo destylowany produkt fermentacji cukru z drożdżami? Czy może przedłużyło się rozpoczęcie roku akademickiego w integracji się ze studenterią która intensywnie spija nadwyżki magazynowe producentów alkoholi.

 4. A najlepsze w tym, to, że akcję z przechodniami zorganizowała mu studentka, której mocno dokuczył. Zemsta jest słodka.

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas