Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kolizja na S12. Zablokowany jeden pas ruchu w kierunku Lublina AKTUALIZACJA

Na drodze ekspresowej S12, na wysokości węzła Kurów Zachód, w miejscowości Sielce doszło do kolizji. Pojazd osobowy najechał na bariery energochłonne, obecnie zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Lublina. Po chwili doszło tam do zderzenia motocykla z ciężarówką.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 10.00 na drodze S12 w miejscowości Sielce w powiecie puławskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy marki Mazda uderzył w bariery energochłonne na pasie w kierunku Lublina.

Zdarzenie miało miejsce pomiędzy węzłem Końskowola a węzłem Kurów Wschód. Obecnie nie ma informacji o osobach poszkodowanych w zdarzeniu. Służba utrzymania drogi S12 zabezpiecza miejsce kolizji, ruch odbywa się lewym pasem ruchu.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 12.00.

AKTUALIZACJA 

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w miejscu, gdzie pojazd osobowy najechał na bariery energochłonne doszło do zderzenia się motocykla z pojazdem ciężarowym. Obecnie jest informacja o jednej osobie poszkodowanej. Kierujący jednośladem trafił do szpitala w Lublinie. Zablokowana jest jezdnia w stronę Lublina, wprowadzono objazd na węźle Żyrzyn przez DW824 do węzła Puławy Wschód.

2 komentarze

  1. Znowu pojazd osobowy. Za kierownica pieszy rowerzysta, a winnym znowu będzie uznany kierowca.

  2. Kolizja, zator drogowy. A na końcu tego korka my. Pijemy wodę. Wiadomo, bo gorąco. A tu nagle wjeżdża w nas kierujący mercedesem. I kto jest winny?
    Bo kilka tygodni temu, za winnego wszyscy uznali tego „stojącego w korku” i pijącego wodę.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport